Geheel appartement
Lovely 1-bed Apartment in Dasamari Greece
Fotogalerie voor Lovely 1-bed Apartment in Dasamari Greece





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

Holiday Inn Athens Attica Av. Airport West by IHG
Paiania
- Zwembad
- Gratis luchthavenshuttle
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 1.271 beoordelingen
De prijs is € 186
inclusief belastingen en toeslagen
6 mrt - 7 mrt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
1 Komotinis, Rafina-Pikermi, Attica, 190 09
In de buurt
Dierentuin van Attica12 min. rijden - 7.1 km- Smart Park10 min. rijden - 6.4 km
- McArthurGlen Designer Outlet11 min. rijden - 7.1 km
- Aquapolis12 min. rijden - 7.5 km
- Expo Athens13 min. rijden - 11.3 km
Lokaal vervoer
- Station Pallini - 11 min. rijden
- Station Marousi Pentelis - 17 min. rijden
- Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 24 min. rijden
Restaurants
- Nefeli Cakes8 min. rijden
- πsquare9 min. rijden
- Καψάλης17 min. rijden
- The View Club6 min. rijden
- Mama's10 min. rijden
Over deze accommodatie
Lovely 1-bed Apartment in Dasamari Greece
Gelijkaardige accommodaties

Blanco Apartment by A&D Properties
Blanco Apartment by A&D Properties
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Uitzicht op zee
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Lovely 1 In Dasamari Greece
Lovely 1 bed Apartment in Dasamari Greece
Lovely 1-bed Apartment in Dasamari Greece Apartment
Lovely 1-bed Apartment in Dasamari Greece Rafina-Pikermi

















