The place is located 25 km from the airport avoiding a lot of city traffic ( 25 min. max ) . It s a property in the fields , unique and amazing for kids and families. No stairs and easy accessible to the road , the pool and the garden. Pets are welcome except lions and tigers.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: internettoegang
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Microgolfoven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1,5 badkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 00002296029
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Lavreotiki. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Lavrio. Ga naar Bronnen en meer van Vouliagmeni en Astir-strand als je liever de natuur intrekt. Technologisch Cultureel Park en Mineralogisch Museum van Lavrio zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lavreotiki
Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 31 min. rijden
Restaurants
Para-Dais
11 min. rijden
Coffee Berry
11 min. rijden
Ο Φουρνοσ Του Αποστολ η
9 min. rijden
Staks
9 min. rijden
Ψαροταβέρνα Ο Βασίλης
11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt dreamcatcher over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij dreamcatcher?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij dreamcatcher inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij dreamcatcher uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat dreamcatcher?
Dit vakantiehuis in Lavreotiki ligt op 15 km afstand van Folkloristisch Museum van Anavyssos, Haven van Lavrio en Anavyssos Beach. Ook Agios Nikolaos Beach en Kentriki paralia Saronidas liggen op 15 km afstand.