Descubre el encanto de Recoleta desde nuestro apartamento de una habitacin Situada en uno de los mejores vecindarios de Asuncin esta zona es conocida por su seguridad y vibrante escena gastronmica A solo 500 metros de las tiendas Mariscal y Villamorra y restaurantes cerca El edificio es nuevo y est diseado pensando en los huspedes de Airbnb piscina gimnasio y zona de parrilla en la terraza para hasta 12 personas
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Shampoo
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Kantoor
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Recoleta, een wijk in Asunción. Bezoek Begraafplaats van Recoleta en Mburuvichá Roga, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parque de la Salud en Parque Ñu Guasu. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Manuel Ferreira of Defensores del Chaco-stadion. Bekijk onze reisgids voor Asunción
Asuncion (ASU-Silvio Pettirossi Intl.) - 24 min. rijden
Restaurants
El Café De Acá - Los Laureles
4 min. wandelen
Rock 66 Motorcycle Bar
3 min. wandelen
Maria Castaña
1 min. wandelen
Pez De Mar Dulce
4 min. wandelen
Sandoichi HQ
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cozy One-Bedroom with Gym & Pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy One-Bedroom with Gym & Pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy One-Bedroom with Gym & Pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy One-Bedroom with Gym & Pool?
Dit appartement ligt in Recoleta, op 10 minuten wandelen van Baptist Medical Center en Shopping Mariscal. Ook Shopping Villa Morra en American Casino liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Cozy One-Bedroom with Gym & Pool