Hotel Baja ligt in Arzachena. Bezoek culturele hoogtepunten Museo di Arzachena en Museo Etnografico Palau. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Aquadream en Salty Wind. Beleef een wateravontuur zoals snorkelen of een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Arzachena
Via Nazionale, Arzachena, Sardinia, 07020
In de buurt
Strand van Principe
37 min. rijden - 20.1 km
Port of Olbia
38 min. rijden - 33.3 km
Spiaggia di Cannigione
7 min. wandelen - 0.6 km
Spiaggia di Laconia
8 min. rijden - 2.9 km
Jachthaven Porto Cervo
36 min. rijden - 18.0 km
Lokaal vervoer
Station Olbia Marittima Banche Porto - 29 min. rijden
Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 37 min. rijden
Restaurants
Bar Clelio
3 min. wandelen
Pizzeria Da Serafino Giovanni
2 min. wandelen
Ristoranti Riva Azzurra
10 min. wandelen
Old Cutter Pub
9 min. wandelen
mediterraneo cafe
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Baja
Hotel met een chique stijl
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Baja . Geniet van een sauna om tot rust te komen. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen, een wasserij en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Meertalig personeel, een kluis bij de receptie en een lift
Een 24-uurs receptie en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
De 62 kamers zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals kluisjes en minibars.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Baby-/kinderbedden, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 09.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Sauna
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Spa
Massage
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
4 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 1 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Het ontbijt en het diner van deze accommodatie worden geserveerd bij het nabijgelegen Blu Hotel Morisco Village.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Baja Arzachena
Hotel Baja Arzachena
Hotel Baja
Hotel Baja Hotel
Hotel Baja Arzachena
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Baja over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Baja ?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Baja inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Baja uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Baja ?
Dit aan het strand gelegen hotel in Arzachena ligt op 0,8 km van Spiaggia di Cannigione en op 5 km afstand van Spiaggia di Laconia en Strand van Tanca Manna. Ook Spiaggia Mannena en Spiaggia Barca Bruciata liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Baja
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,2
Locatie
7,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 41 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 20 van 41 beoordelingen
8 - Goed
20
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 41 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 41 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 41 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
DANIEL
21 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
DANIEL
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
18 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pulizia, disponibilità del personale e posizione ottimale
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
6 aug 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Non è un hotel 4 stelle S, il personale non esiste , solo quello della sala colazione è disponibile e gentile. Il venerdì sera davanti all’hotel un bar tiene la musica altissima fino alle 3 e se chiami in reception per chiedere di fargliela spegnere rispondono che non è compito loro e che se hai bisogno di chiamarti da solo i carabinieri. Le stanze sono sufficientemente pulire ma non bene come dovrebbe essere in un 4 stelle S. Le stanze sono così basiche che sono al limite dello squallido. Per chi è abituato ad andare nei veri 4 stelle S / 5 sconsiglio vivamente di andare perché al massimo gli do 3 stelle.
Non torneremo di sicuro.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 apr 2019
Positief: Netheid
La collazione fa schiffo, il succo non era naturale è il caffè era 👎
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
stefania
21 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Ottima la posizione, dotato di parcheggio interno, belle stanze ma purtroppo non dotate di wi- fi in camera; colazione a buffet ottima
stefania
2 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 apr 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in april 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
11 sep 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, comfort kamer
Buona, anche se mi aspettavo molta più pulizia nelle camere. In una settimana le lenzuola non sono mai state cambiate
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2017
6/10 – Redelijk
simon, york
14 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service
Good position in town
Wifi in hotel only at reception but poor quality breakfast disappointing coffee is poor for Italy.the biggest problem is that having booked a hotel with a pool through Expedia we were dismayed to find we had to pay a compulsory extra charge to use the facilities this wasn't made clear upon booking only that local charges would be applied had we had known that 140 euros would be taken for a family of four plus 4 euros for swimming hats we may have booked somewhere else .the gym is shut Saturday and Sunday and doesn't open until 10 am if I want to use a gym I like to before breakfast not after especially when paying extra for the privilege the picture used to sell the hotel is of the swimming pool so to have to pay extra is poor
simon
6/10 – Redelijk
John, Oslo
4 aug 2016
Positief: Netheid, comfort kamer
Nice stay, but not totally happy
Nice hotel, short distance to the port, resturants and the beach. When I booked the room, I was not informed that the hotel would charge me 7 Euro per person per day for access to the pool - even if I had no intention to use it.
I forgot 2 shorts in the hotel room when I checked out - my bad - called and sent an email the next day.. They did not respond to my email, and when I called a couple of days later they claimed houskeeping never found my clothes (this is of course not correct since I know they were there...) Honesty is better - inform up front about additional charges and at least say that my shorts had been thrown away when found.
John
6/10 – Redelijk
Patrick, Oslo
29 jul 2016
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ikke et 4-stjerners hotell.
Absolutt ikke et 4 stjernes hotell. Ingen WIFI på rommet, det fungerer kun i enkelte området i resepjonen, og da men ekstremt dårlig hastighet.
Vi fikk først et rom med defekt aircondition. Så det var 30 grader på rommet i verdens hardeste seng. De hadde selvsagt ikke noen rom tilgjengelig og vi måtte ligge der 1 natt til det kom en vaktmester som påsto at det fungerte... Måtte krangle en stund før vi fikk et nytt rom med funksjonelt aircondition. Det var mye bedre, selv om rommet størrelse ble nedgradert.
De ansatte er ekstremt overarbeidet og dette går ut over servicen.
Bildene lyver, anbefaler ingen dette hotellet med mindre alternativet er et 3 stjerners hotel.
Patrick
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
30 jun 2016
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Bård
20 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bård
8/10 – Goed
Not Provided, roma
19 okt 2015
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ho appartamento vicino all'hotel. sono andato per non dover riaprire e mi sono trovato bene. buona la colazione.
Not Provided
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice hotel
Very clean hôtel, seconds away from the marina. Plan the extra euros for the hotel tax
Geverifieerde reiziger
4/10 – Matig
Filippo, schweiz
20 jul 2015
Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
kein 4 sterne hotel
Bei der ankunft mussten wir 140 euro für eine clubcard bezahlen für services im hotel (wir wissen immernoch nicht um was es genau geht). das personal, besonders eine frau an der rezeption ist sehr unkompetent und unfreundlich. das zimmer wird nicht gut gereingt, da die putzequipe über kein staubsauger verfügt. genau vis a vis vom hotel befindet sich eine bar. die allerdings nicht nur eine bar ist sondern eher ein pub. bis früh morgens läuft sehr laute musik. das frühstück ist ok. im speiselsaal stinkt es aber morgens noch nach fisch vom vorabend. für die sauna muss man 16 euro bezahlen. das internet läuft nur in der lobby und nur 6 stunden insgesamt. für weitere stunden muss man bezahlen. absolut kein 4 stern hotel.
Filippo
6/10 – Redelijk
Oscar, Cagliari
17 jul 2015
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Pagamento obbligatorio di servizi non usufruibili
Pessimo il fatto che al fare il check-in dopo le 19.00, con il check-out presto al mattino successivo mi è stato richiesto il pagamento obbligatorio della tessera club per l'uso della piscina, la quale chiude alle 19, quindi era impossibile usufruire del servizio, alla mia contestazione nel momento della prenotazione e nel momento del check-out i ragazzi della reception non hanno fatto niente per sistemarlo "è così". Oltre al fatto che nel momento di fare la prenotazione dice chiaramente che tutti i costi e tasse sono comprese nel prezzo e non elenca in nessuna parte il pagamento aggiuntivo di questa tessera, nemmeno il fatto che sia obbligatorio anche se non esiste neanche la possibilità di usufruire dei servizi.
Oscar
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 mei 2015
Positief: Netheid, comfort kamer
bra hotell
lätt att hitta bra hotell
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Renato, Oristano
5 mei 2015
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid
Aree comuni ben curate, personale disponibilissimo
Paese molto carino, hotel ben ubicato, semplice da trovare. Vicino a diversi luoghi noti della Costa Smeralda. Accoglienza ottima, personale gentilissimo e sorridente. Considerati i prezzi (relativamente al periodo di soggiorno) assolutamente consigliabile.
Renato
6/10 – Redelijk
Junior Marco, Latina
4 mei 2015
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
basterebbe poco per fare meglio
Hotel moderno, ber arredato, con un parcheggio esterno ed una buona vista mare.Camera al 3 piano, con vista mare ed un bel terrazzo con tavolino esterno.Il letto tutto sommato comodo, forse un pochino duro, bagno bello, con maioliche carine e moderna.Tuttavia ci sono delle piccole accortezze che a mio avviso dovevano essere sistemate. Lo specchio tondo piccolo nel bagno era rotto, il secchio per la carta non si apriva ma dovevi farlo manualmente ed a terra serviva una bella spazzata.La cosa un po' fastidiosa è stato l'evidente segno di manate sulla porta di ingresso, sull'armadio e sulla porta del bagno.Il wiFi è gratuito solo per le prime 6 ore e poi a pagamento, ma 4€ al giorno per avere la linea internet ad oggi mi sembra un prezzo fuori mercato, considerando che eravamo a maggio. La colazione, servita nell'hotel adiacente, è buona nel complessa. Ci sono sia proposte dolci (cornetti semplici che farciti, marmellate, nutella originale, frutta, yogurt e merendine confezionate) che il salato (pane di diverso tipo, uova, bacon, formaggi e ricotta). Non male ma certo se piove, fa freddo o si vuole andare comodi a fare colazione, bisogna sempre considerare che si deve uscire fuori all'esterno e percorrere circa 50 metri. Il mio voto complessivo è la sufficienza piena (6.5), ma a mio avviso potrebbe fare molto meglio per arrivare almeno ad 8/9 con qualche piccolo accorgimento banale (tv più grande, wifi libero sempre, colazione in albergo, manutenzione più curata).
Junior Marco
10/10 – Uitstekend
Normand, Montréal
30 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bel hôtel moderne
Accueil du personnel. Chambre confortable. Bien situé. Stationnement facile.Hôtel tranquille. Bon déjeuner buffet.Stationnement. Confort de la chambre. Déjeuner-buffet
Normand
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Modern hotel in small town
We enjoyed our stay here in the lovely small town of Canniginone. The hotel is clean and modern, with lovely multi-lingual staff. We had bed & breakfast. The breakfast was a good spread of the usual pastries, cold meats and cheese, yoghurt, fruit, bread, plus a hot options (eggs, bacon etc). I believe if you go half board the lunch and dinner are served in the adjoining hotel, which you can also use all of the facilities there too, so you have essentially 2 pools to choose from. The evening entertainment from the adjoining hotel was a bit loud from our side of the hotel, but this was over well before midnight. The pool was nice, although you had to wear a swimming cap, which we found unusual, but could be easily purchased from reception.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
caroline, sverige
14 jun 2013
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
helt okej hotell
ett nyligen renoverat hotell som känns fräscht om man jämför med andra hotell i Italien. sängarna är tyvärr lite för hårda men inte det värsta man kan tänka sig. rummet var jättevarmt och den såkallade air condition var mer som en fläkt som rörde runt luften i rummet lite.frukosten var bra för att vara i Italien men inte den bästa. personalen var lite otrevlig i frukostsalen och lite konstigt att man inte får sitta vart man vill utan alla ska sitta på varandra och ha 50-60 lediga bord. och dem i receptionen kan inte jätte mycket engelska. byn cannigione är mysig och bra utgångsläge för costa smeralda. skulle ändå kunna tänka oss att återvända.
caroline
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
stefano, lecco
17 sep 2009
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
consigliato
ottimo hotel. le spiagge più belle sono a pochi chilometri. consigliato avere auto per spostamenti.
stefano
10/10 – Uitstekend
Elisa, Vicenza, Italy
14 sep 2009
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Consigliatissimo
Hotel moderno e pulito. La mia spaziosa camera era vista piscina ed era dotata di balcone con tavolino e sedie. Bellissimo bagno con ampia doccia. Cordialità e gentilezza da parte di tutto lo staff.