Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial.

Fotogalerie voor Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial.

1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Divers
Divers
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Een douche, een haardroger, handdoeken, zeep

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Wasvoorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial.

  • Appartement vlak bij Praia do Pontal
  • Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial. biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial. hebben voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Microgolfovens en kookplaten

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Eten en drinken

  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 13.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Prainha, een wijk in Arraial do Cabo. Verken de plaatselijke natuur bij Praia do Pontal en Forte-strand. Hermes Barcellos Public Park en Centro Cultural Manoel Camargo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Arraial do Cabo
Meer appartementen in Arraial do Cabo
Kaart
Arraial do Cabo, RJ

In de buurt

  • Hermes Barcellos Public Park
    Hermes Barcellos Public Park
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Stadhuis van Arraial do Cabo
    Stadhuis van Arraial do Cabo
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Praia da Prainha
    Praia da Prainha
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Porto do Forno (haven)
    Porto do Forno (haven)
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Oud Park
    5 min. wandelen - 0.4 km

Restaurants

  • Padaria do Zé
    6 min. wandelen
  • Choperia Conte Grill
    8 min. wandelen
  • Padaria e Minimercado Adega do Minho
    2 min. wandelen
  • Deck dos Anjos
    10 min. wandelen
  • Taberna do Bado
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial.?

Dit appartement ligt in Prainha, op 5 minuten wandelen van Hermes Barcellos Public Park en Independence Square. Ook Castelo Branco-plein en Stadhuis van Arraial do Cabo liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Flat II with private kitchen and bathroom, 3 minutes from Prainha beach in Arraial.