Ona los Claveles ligt vlak bij het strand in Arona. Bezoek Siam Park, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Las Vistas-strand en Playa de las Américas. Watersport Tenerife en Club Náutico Tenerife zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Arona
Andorra, 2, Los Cristianos, Arona, Tenerife, 38650
In de buurt
Playa de Los Cristianos
15 min. wandelen - 1.3 km
Las Vistas-strand
2 min. rijden - 1.6 km
Playa De Los Tarajales
14 min. wandelen - 1.2 km
Monkey Park
19 min. wandelen - 1.6 km
Golf Las Américas
4 min. rijden - 4.9 km
Lokaal vervoer
Tenerife (TFS-Tenerife South) - 17 min. rijden
Restaurants
Olive Garden Deli
6 min. wandelen
Don Quijote
8 min. wandelen
Bar Claveles
1 min. wandelen
Treasure Chinese Restaurant
7 min. wandelen
Chicago’s
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ona los Claveles
Dit aparthotel beschikt over een buitenzwembad, een restaurant en een bar/lounge. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een poolbar, een snackbar/deli en een koffiebar/café. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met satellietzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een dvd-speler en een espressoapparaat zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Ona los Claveles heeft 105 kamers met Dvd-speler en een espressoapparaat. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Bureaus en kluisjes zijn beschikbaar. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een outdoor tennisbaan.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein; kortingen beschikbaar
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Speelplaats
Kitchenette
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv met satellietzenders
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Kinderzwembad
Outdoor tennisbaan
Golfbaan in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
105 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 16.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ona los Claveles Aparthotel
los Claveles Aparthotel
Ona los Claveles
los Claveles
Los Claveles Hotel Los Cristianos
Ona Los Claveles Tenerife/Los Cristianos
Ona los Claveles Arona
Ona los Claveles Aparthotel
Ona los Claveles Aparthotel Arona
Veelgestelde vragen
Beschikt Ona los Claveles over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Ona los Claveles?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ona los Claveles inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Ona los Claveles uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Ona los Claveles?
Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Playa De Los Tarajales en Las Vistas-strand. Siam Park ligt op 3,8 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ona los Claveles
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 218 van 371 beoordelingen
10 - Uitstekend
218
Gastenscore: 8 - Goed. 118 van 371 beoordelingen
8 - Goed
118
Gastenscore: 6 - Redelijk. 29 van 371 beoordelingen
6 - Redelijk
29
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 371 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 371 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
marleentje
9 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
vriendelijk personeel verzorgde kamers en mooie omgeving.
marleentje
21 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Anna Elizabeth
Reisde met een groep
27 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very kind and helpfull staff, nice place, large swimming pool and many beds, many services.
Anna Elizabeth
4 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Arnold
7 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Aan te raden
Kan je nog goed stappen dan is dit zeker en vast een aanrader. Alles is en was top. Tja de ligging was en is voor ons tot op heden geen probleem
.
Arnold
4 nachten verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Dominique
22 dec 2023
Dominique
14 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Erika
16 jan 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een superschoon en keurig onderhouden complex. Appartementen zijn ruim en van alles voorzien, zelfs een wasmachine. Ruim terras met ligbedden en een tafel met stoelen. Het zwembad is lekker en wordt elke dag schoongemaakt. Een ruime eigen parkeerterrein is ook fijn wanneer je een auto hebt gehuurd. Openbaar vervoer is om de hoek.
Er is een klein restaurantje met terras waar je echt lekker kan eten, niet hoogstaand maar prima en ontzettend aardige uitbaters.
Ook voldoende restaurantjes en supermarkten in de nabije omgeving. Het complex heeft zelf ook een mini winkeltje waar elke dag vers brood te koop is.
Wat ik een stuk minder vond was het entertainment, het is elke avond en soms ook s middags. Het is luid. Er zijn veel Britse gasten en daar is het ook overduidelijk op afgestemd. Het werd elke avond met muziek en drank luidruchtig. Niet tot heel laat gelukkig maar je verwacht het niet, tenminste: ik niet, bij een complexje dat als 'rustig' wordt omschreven.
Kortom: overdag is het zalig en ligt het heerlijk buiten de massa, in de avond moet je rekening houden met zangers die evergreens over het zwembad heen schallen en gasten met een slok op die hard meegalmen.
Erika
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
13 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles prima geregeld, zeer behulpzaam peroneel. Dagelijkse schoonmaak op het complex en om de dag het appartement.
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Dominique
Reisde met partner
19 dec 2018
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eigenlijk is alles hier ok wi. Vriendelijk personeel alles proper en rustig.
Dominique
12 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Sjoerd , Friesland
30 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goede appartementen, vriendelijk personeel.
De prijs-kwaliteit verhouding is goed! De appartementen zijn ruim en zijn schoon. Het personeel, met name bij de receptie, is erg vriendelijk. Deze kunnen goed Engels en regelen alles voor je. Ook zaken buiten het hotel als bijvoorbeeld een taxi.
Sjoerd
7 nachten verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
Janneke, Druten
2 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heerlijke vakantie
We hebben 18 t/m 28 april 2017 in Los Claveles verbleven en het enorm naar onze zin gehad. We hadden een appartement geboekt en dit voldeed aan alle faciliteiten. Zelfs een wasmachine.
Onze dochter is net een jaar en daar hadden zij keurig rekening mee gehouden. Traphekjes geplaatst en extra gaas op het balkon, zodat ze niet naar beneden zou kunnen vallen.
We waren laat voor onze check-in, maar er stond keurig iemand om ons te ontvangen. Ook de (enorm) vroege check-uit was geen enkel probleem.
Een heerlijk zwembad met een leuk kindergedeelte waar kinderen vrij kunnen spelen. Een badmeester die alles in de gaten houdt, kortom alles goed geregeld.
Het complex ligt misschien wat verder van het centrum, maar dit is prima beloopbaar. In ongeveer 10/ 15 minuten lopen ben je er. Houdt wel rekening met het hoogte verschil. Terug is het een redelijk steile klim. (Maar dat is overal op het eiland.
We hebben enorm genoten met ons gezin en raden dit complex en het eiland zeker aan voor jonge gezinnen.
Janneke
10/10 – Uitstekend
sue
Reisde met partner
10 mrt 2026
Positief: Netheid
Great place to stay in Los Cristianos. The room and the whole property were spotless and well maintained. The unit was very well equipped and spacious. Close to many restaurants as well as supermarkets. Easy walk to the beach and shops (10 min) and about 5 minutes walk from local/airport bus.
sue
5 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Mark
Reisde met partner
9 mrt 2026
Positief: Netheid
The studio was spacious and well equipped, the complex is situated up a walkable hill , their is a taxi rank at the bottom of the hill which costs 4 euro.the pool bar is excellent value for money, One warning at the time of posting this review Tenerife sur airport was in chaos inbound and outbound
Mark
8 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Katie
Reisde met familie en kleine kinderen
7 mrt 2026
Positief: Netheid
We spent six nights here end of February into early March. Our main reason to choose this location was because it had a heated pool and it accommodated a family of five and it worked out perfectly! Our kids age 7-12 loved the pool and it was warm enough for the adults too. The lifeguard who was there most days was super friendly and always came to say hello and chat with the kids.
The apartment was absolutely lovely - the furniture was all new and in great condition. Our beds and pillows were the most comfortable I've had in a rental, and the shower was perfect! The kitchen had everything we needed to make meals, though a welcome pack with some salt/pepper/oil would be a great touch.
Our room faced the pool and was close to the bar, so the music was a bit loud in the evenings, but it didn't even phase our kids at bedtime and we enjoyed listening from our balcony. The price of food and drinks are very reasonable.
I'd absolutely recommend these apartments!
Katie
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Susan
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place, nice, clean room, great pool area.
Susan
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jolana
23 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Booked last minute and I was impressed the apartment had everything and more the only issue was water leaking in downstairs bathroom and it gave off a damp smell other than that it was great
Jolana
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Danny
Reisde met familie en kleine kinderen
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes great apartments, spotless. Lovely pool area
Danny
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Robert
16 feb 2026
Robert
8 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Matthias
Reisde met een groep
10 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Grosse Zimmer, alles sauber und gut gelegen.
Matthias
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Lorna
Reisde met partner, Reisde met familie
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a lovely break. Apartments was modern spacious clean and well equipped for all our needs. Reception and resort staff were courteous and friendly. All areas were well maintained and the gardens in beautiful condition. Our apartment was very clean and the towels and bedding were spotless. Pool towels were huge. The pool bar and entertainment bar were reasonably priced for drinks and staff were friendly. The nightly entertainment was good and varied. Definitely we will be returning as certainly suits our needs.
Lorna
5 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Heikki, Jyväskylä
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Huoneisto oli siisti, erittäin tilava ja hyvin varusteltu. Henkilökunta ystävällistä.
Heikki
6 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Margaret, Edinburgh
5 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartment spotless , friendly staff , great amenities .
Have stayed here on many occasions and never disappointed .
Margaret
7 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Margaret, Edinburgh
2 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Have stayed at this resort several times now due to friendly and helpful staff. Always spotlessly clean and Elvis the life guard is the most helpful person . I often watch him assisting elderly or infirm people , ensuring everyone is safe whilst be so very friendly .
Margaret
10 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Vicky
9 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Faultless , everything & everyone great
Vicky
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Laura
Reisde met familie
19 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Piacevolissima sorpresa; c'era davvero ogni comfort:ferro ed asse da stiro, phon, caldobagno, microonde, tostapane, bollitore, pentole e stoviglie, tovagliette e strofinacci, lavatrice e stendino, terrazzo con sdraie e tavolo esterno, TV con canali satellitari, shampoo e bagnoschiuma... Nulla da eccepire! Addirittura, pur essendo un residence, ogni 3 notti puliscono l'appartamento. Perfetto!!! Lo consiglio vivamente!
Laura
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Moira
16 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
The bar was well stocked and not over priced.It was a comfortable sociable place to spend an evening.We used the pool restaurant for breakfast which was really good.