Fotogalerie voor Casa Angela Recién Reformada con Jardín Privado





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

HOUSE LOS NOGALES DE IBIO
HOUSE LOS NOGALES DE IBIO
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Arenas de Iguña. Geniet van de prachtige natuur bij Cueva de El Castillo en Grotten van Altamira. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Zoo de Santillana del Mar en Laberinto de Villapresente. Parque de la Naturaleza de Cabárceno en Calle de Juan Infante zijn ook een bezoek waard.
Las Fraguas, Cantabria
In de buurt
- Cueva de El Castillo - 23 min. rijden - 27.8 km
- Grotten van Altamira - 27 min. rijden - 32.2 km
- Parque de la Naturaleza de Cabárceno - 35 min. rijden - 50.4 km
- Santander Ferry Terminal - 39 min. rijden - 54.4 km
- Playa de Oyambre - 44 min. rijden - 54.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Becada de Buelna - 9 min. rijden
- Restaurante El Boj - 11 min. rijden
- El Casón de la Marquesa - 3 min. wandelen
- Restaurante Valle De Iguña - 17 min. wandelen
- Restaurante Fleming - 8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Angela Recién Reformada con Jardín Privado
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
16 externe beoordelingen