dit landhuis ligt in Anzegem in het stadscentrum. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kasteel Baron Casier en Flanders Field American Cemetery and Memorial. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Rozentuin van Kortrijk en Bois Joly een bezoekje brengen. Bedelaarstoren en Dienstencentrum en Cultuurhuis De Leest zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Anzegem
Spacious quiet farmhouse between Lys and Scheldt, Belgium
Landhuis in het stadscentrum
Spacious quiet farmhouse between Lys and Scheldt, Belgium biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Spacious quiet farmhouse between Lys and Scheldt, Belgium bieden leuke voordelen zoals aparte eetruimtes, naast voorzieningen zoals eettafels en internettoegang.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Voorzieningen
Wasserij
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
3 badkamers
Bad of douche
Douche
Eten en drinken
Afwasmachine
Apart eetgedeelte
Blender
Broodrooster
Eettafel
Elektrische waterkoker
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Meer
Droogkast
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
3 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Spacious quiet farmhouse between Lys and Scheldt, Belgium?
Ja, bij dit landhuis zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 3 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Spacious quiet farmhouse between Lys and Scheldt, Belgium inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Spacious quiet farmhouse between Lys and Scheldt, Belgium uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Spacious quiet farmhouse between Lys and Scheldt, Belgium?
Dit landhuis in Anzegem ligt op 15 km afstand van Hippodroom Waregem, Stadhuis van Waregem en Gaverbeek Fietsroute - Gaverbeekroute. Ook Kasteel Baron Casier en Kouterfietsroute - Kouterroute liggen op 15 km afstand.