Hakanto House ligt in Isoraka, een wijk in Antananarivo. Bezoek culturele hoogtepunten Musée d'Art et d'Archéologie en Musée Andafivaratra. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Ambohitsorohitra-paleis en Independence Avenue. Malagasy Cultural Center en Dierentuin van Tsimbazaza zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Antananarivo
Antananarivo (TNR-Internationale luchthaven Ivato) - 46 min. rijden
Restaurants
No Comment Bar
5 min. wandelen
Citizen
2 min. wandelen
Café Charly
9 min. wandelen
Le Carré
8 min. wandelen
Le Saint Germain
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hakanto House
Hotel in Isoraka
Overweeg een verblijf bij Hakanto House en geniet van een gratis continentaal ontbijt, gratis boodschappenservice en dagelijks een gratis receptie. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van shoppen ter plaatse en een koffiebar/café.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis valetparkeerservice
Een kruier/portier, een bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Massage- en behandelingsruimtes en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hakanto House hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Gelijkaardige accommodaties
Radisson Serviced Apartments Antananarivo City Centre
Ambatonakanga
Radisson Serviced Apartments Antananarivo City Centre
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Hakanto House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hakanto House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hakanto House?
Dit hotel ligt in Isoraka, op 5 minuten wandelen van Musée d'Art et d'Archéologie en Lac Anosy. Ook Ambohitsorohitra-paleis en Malagasy Cultural Center liggen op 10 minuten wandelen.