Aljazeera Hotel Apartments ligt in Al Abdali, een wijk in Amman. Children's Museum en Bisharat Golf Course zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Winkelcentrum van Al Abdali en Maxim Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij King Hussain Sports City of Internationaal Stadion. Bekijk onze reisgids voor Amman
Marwan Althani, Next to Jordanian Parliaments, Amman, 11190
In de buurt
Winkelcentrum van Al Abdali
8 min. wandelen - 0.7 km
Koning Abdullah I-moskee
8 min. wandelen - 0.8 km
Koptisch-Orthodoxe Kerk
8 min. wandelen - 0.8 km
Abdali-boulevard
10 min. wandelen - 0.9 km
Rainbow Street
2 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Amman (ADJ-Marka) - 54 min. rijden
Restaurants
Starbucks (ستاربكس)
8 min. wandelen
أبو خالد المحاميد للمناسف Mahameed Mansaf
13 min. wandelen
PAUL
9 min. wandelen
Burger Makers
8 min. wandelen
Astrolabe Cafe
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Aljazeera Hotel Apartments
Dit aparthotel heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook een wasserij en een spelletjesruimte. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een bibliotheek, hulp bij uitstappen/tickets en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Elk aparthotel is voorzien van een televisie met satellietzenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en vaatwasser. Er zijn gemakken als een wasmachine en een zetelbed, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een eetruimte.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Aljazeera Hotel Apartments heeft 14 kamers met een minibar en een rijstkoker. Alle kamers hebben een zitruimte met zetelbedden. Er is een televisie met satellietzenders. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en pantoffels.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Babybed: JOD 2 per nacht
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Rijstkoker
Waterkoeler
Eetopties
Dagelijks Engels ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: JOD 4 voor volwassenen en JOD 3 voor kinderen
Beperkte roomservice
Minibar
Slaapkamers
Slaapbank
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Bibliotheek
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Tv van 32 inch met satellietzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
14 units
3 etages
Schoonmaakservice (op verzoek)
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 05.30 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan JOD 2 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer JOD 4 voor volwassenen en JOD 3 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: JOD 25 per voertuig (enkele reis)
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor babybed: JOD 2 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en staat geen alcohol toe.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aljazeera Hotel Apartments Amman
Aljazeera Apartments Amman
Aljazeera Apartments Amman
Aljazeera Hotel Apartments Amman
Aljazeera Hotel Apartments Aparthotel
Aljazeera Hotel Apartments Aparthotel Amman
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Aljazeera Hotel Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Aljazeera Hotel Apartments?
Vandaag, 20 mrt. 2026, kost een verblijf bij Aljazeera Hotel Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 30, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Aljazeera Hotel Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Aljazeera Hotel Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Aljazeera Hotel Apartments een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van JOD 25 per voertuig.
Waar staat Aljazeera Hotel Apartments?
Dit aparthotel ligt in Al Abdali, op 10 minuten wandelen van Het Parlement, Maxim Mall en Winkelcentrum van Al Abdali. Ook Koning Abdullah I-moskee en Koptisch-Orthodoxe Kerk liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aljazeera Hotel Apartments
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,2
Netheid
8,4
Locatie
8,4
Personeel en service
6,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 70 beoordelingen
10 - Uitstekend
23
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 70 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 70 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 70 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 70 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
10 nov 2018
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2018
2/10 – Ontzettend slecht
BASEL
16 aug 2025
Negatief: Netheid
BASEL
17 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Sinan
Reisde met familie
4 jul 2025
Positief: Comfort kamer
Sinan
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Sinan
Reisde met familie
23 jun 2025
Positief: Comfort kamer
I booked for one night, then i extended for another day, the apartment was good!, SALEM, was very helpful and an amazing person!!
Overall all everything was good, but need some improving.
Sinan
1 nacht verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Lula
14 jan 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lula
2 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Elliott
30 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Elliott
1 nacht verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Itobal
Reisde met een groep
17 mrt 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Le da igual el motivo, sólo quieren cobrar
Por motivos de la
Guerra no pude ir al viaje, intenté co tactar con ellos para la cancelación gratuita hasta en 3 ocasiones y otras 3 más con hoteles.com, aún después de pasar la
Fecha de estancia siguen sin responderme nadie
Itobal
3 nachten verbleven in maart 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Xulkarxon
Reisde met familie
5 mrt 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Find another hotel
It was cold and we my toddler got sick. The power is very weak as ACs can not heat up the rooms. No warm water at all had to take shower in cold water in this winter as we stayed for 4 nights. There is one extension used for all our chargers and TV and water cooler.
Xulkarxon
3 nachten verbleven in februari 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Jamal
Reisde met familie
17 okt 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dirty. Has a lot of roaches. Bathroom and kitchen not clean and very old.
Jamal
1 nacht verbleven in oktober 2023
6/10 – Redelijk
Abdulhamid
20 jul 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
very old
Abdulhamid
2/10 – Ontzettend slecht
layla
6 jul 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What bothered me is that I asked for two bedrooms and the payment was made, but they gave me one bedroom under the pretext that two rooms were not available, and this is unfair
layla
1 nacht verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Amer
Zakenreiziger
17 mei 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Very good value for the price, location and space
It was a budget flat as I thought, I booked it for 3 nights only to sleep as I was busy during the day.
Great and very friendly staff, Salem, and very helpful.
The flat I had got one bedroom, twins beds, despite requesting a double bed, a kitchen, lounge, and bathroom. The single mattress wasn’t the most comfortable but okay ish.
Location was good for me, close to where I needed to go, parking was easy outside but was coming back between 12.00am and 1am. But I could see parking was very busy when I leave in the morning so I’m not sure if any available during the day.
I would book again if I was visiting on my own. I used the kettle to make a cuppa in the morning and the fridge for water bottles. The only thing I’d suggest is to provide a small hand towel and a bath towel as there was none when I had my first shower after a long trip.
Thanks
Amer
3 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Mohanad
Zakenreiziger
3 apr 2023
Fear enough for the amounts of money you pay for it.
Mohanad
1 nacht verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Artur
26 mrt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Artur
3 nachten verbleven in maart 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 mrt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2023
8/10 – Goed
Mohanad
Zakenreiziger
22 feb 2023
Negatief: Netheid
There was a lack of shower water, it was too weak and place needs a mentinace
Mohanad
2 nachten verbleven in februari 2023
6/10 – Redelijk
Robert
26 jan 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Robert
1 nacht verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Mohamed
24 dec 2022
Positief: Netheid
One day in Amman, Jordan
Overall, it was OK
Mohamed
1 nacht verbleven in december 2022
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
27 nov 2022
Negatief: Netheid
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2022
8/10 – Goed
Mohammad
31 okt 2022
Mohammad
1 nacht verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Arsenii
4 okt 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Amazing Hotel
It was really amazing stay ... I stayed there for my first 2 days in Jordan. Everything was really good and the staff is amazing ... It was really clean and comfortable ... i recommend everyone to choose this Amazing hotel in the heart of Amman <3
Arsenii
2 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Sharif
23 jul 2022
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sharif
1 nacht verbleven in juli 2022
2/10 – Ontzettend slecht
LUCRETIA
Reisde met familie
18 jul 2022
Beware and do not have expectations here!
This night was unexpectedly awful. The hotel literally turned off power around 9pm. Imagine no light to be able to take a shower or eat or walk without tripping or hitting something! We used our phone flashlight to avoid injuring ourselves. But no power to charge phones. We left at 5:30 am as soon as the sun rose. I contacted hotels.com to inform about it. Unacceptable. I expect to be fully refunded. They blackmail you to give more money for your stay. When arrived we paid extra for the two nights booked. We were shocked of this but had no choice. Beware!
LUCRETIA
1 nacht verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Ahmed
Reisde met familie
4 jun 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
الموقع جيد جدا ،المكان هادئ جدا كأن لا احد يسكنه ، السعر مناسب وموظف الاستقبال سالم يعاملك كأنك اخوه
الشقة من الداخل جيدة وتتوفر معظم المتطلبات
Ahmed
1 nacht verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Lynn
4 apr 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location (JETT Bus, Abdali Mall, King Abdullah I Mosque all walking distance). Really helpful staff! Huge space for good price. Would book here again