Hostels in Alloza

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Onze beste keuzes voor hostels in Alloza

Torre alta de Ram

Torre alta de Ram
2.0-sterrenaccommodatie
Alcaniz
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (13 beoordelingen)
'Hotel con muchísimo encanto y genialmente llevado, un super acierto '
Spanje
Carlos Javier
Torre alta de Ram

Ermita del Carmen

Ermita del Carmen
1.0-sterrenaccommodatie
Hijar
5.4 van 10, (3 beoordelingen)
'Lieu au calme avec des hotes très accueillants et arrangeants. Confort et décoration très sommaires mais le nécessaire y est. Idéal pour un court séjour (2-3 jours) Peu de choses à mois de 30 minutes Jolie cour intérieure Le confort monastérial...'
Frankrijk
karine
De prijs is € 62
inclusief belastingen en toeslagen
22 jan - 23 jan
Ermita del Carmen
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Alloza

Ontdek meer over Alloza

Informatie over Hostels in Alloza

Aantal beoordelingen
16
Accommodatie
69
Laagste prijs
€ 62
Hoogste prijs
€ 62

Veelgestelde vragen

Wat zijn de beste hostels in Alloza?
Onze reizigers zijn positief over deze verblijfsmogelijkheden in de wijdere omgeving, waar je misschien wel van budgetvriendelijke prijzen kunt profiteren: Ciudad De Alcaniz - op 32,9 km afstand van het centrum van Alloza. Bij dit hotel kunnen gasten genieten van gratis wifi, gratis parkeren en een buitenzwembad. Parador De Alcañiz - op 34,5 km afstand van het centrum van Alloza. Bij dit hostel kun je profiteren van een gratis ontbijt, gratis wifi en gratis parkeren. De La Trucha Hotel - op 35,7 km afstand van het centrum van Alloza. Enkele voorzieningen van dit hostel zijn een gratis ontbijt en gratis parkeren. Monasterio El Olivar - op 12,1 km afstand van het centrum van Alloza. Bij deze camping kunnen gasten genieten van gratis wifi, gratis parkeren en een buitenzwembad.
Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in Alloza?
Wanneer je nieuwe plekken wilt ontdekken, is het weer belangrijk. Daarom volgen hier wat statistieken over de seizoenen: De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 20 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 4 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Alloza is 528 mm.
Wat is er zoal te zien en te doen in Alloza?
Afhankelijk van je interesses, wil je misschien wel een kijkje nemen bij de volgende plekken rond Alloza. Verken de natuur op plekken als Crystal Caves, Guadalupe en Calanda Reservoir. Andere attracties zijn bijvoorbeeld Valle de Incles, Centro Buñuel Calanda en Sima de San Pedro.