Ciuri' affittacamere ligt in het stadscentrum en vlak bij de luchthaven in Alcamo. Bezoek culturele hoogtepunten Etno-Antropologisch Museum Annalisa Buccellato en Museo dell'Acqua e dei Mulini. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Tonnara di Scopello en Kasteel Calathamet. Duiken, snorkelen en surfen/bodyboarden, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Alcamo
Station Calatafimi Alcamo Diramazione - 13 min. rijden
Palermo (PMO-Punta Raisi) - 33 min. rijden
Restaurants
Ristorante La Giara
16 min. wandelen
Bar 900
11 min. wandelen
Bar Grazia
11 min. wandelen
Graal wine bar
17 min. wandelen
via vivaldi
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ciuri' affittacamere
Bed & breakfast met een chique stijl in het stadscentrum
Bij Ciuri' affittacamere zijn er de volgende voorzieningen: een dakterras, een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice. Nip een glaasje lokale wijn bij deze bed & breakfast met een wijngaard, een wijnproefruimte en rondleidingen van de wijnmakerij. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle incheckservice
Hulp bij uitstappen/tickets, een natuurreservaat en gemeenschappelijke werkruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ciuri' affittacamere hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Lakens van Egyptisch katoen en bedden met traagschuimmatrassen
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 09.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 voor volwassenen en EUR 3 voor kinderen
Dingen om te doen
Bubbelbad
Evenementen voor wijnreleases
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Speeltuin
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wijngaard
Wijnproefruimte
Wijntours
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Speeltuin
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Zakelijke diensten
Flexwerkplekken
Buiten
Dakterras
In een natuurreservaat
Tuinmeubels
Wijngaard
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
100% hernieuwbare energie
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gemeenschappelijke woonkamer
Ramen met dubbelglas
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met kabelzenders
Meer
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 15
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 10.30 uur en 18.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 13.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 5 voor volwassenen en EUR 3 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 150 per voertuig (retour, voor maximum 2 personen)
Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 50 (retour), (tot 6 jaar oud)
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 15 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 10.30 uur en 18.00 uur
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ciuri' affittacamere Alcamo
Ciuri' affittacamere Bed & breakfast
Ciuri' affittacamere Bed & breakfast Alcamo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ciuri' affittacamere?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ciuri' affittacamere?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Ciuri' affittacamere van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 72, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ciuri' affittacamere inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Tegen een bedrag van EUR 15 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 25 kun je bij deze accommodatie tussen 10.30 uur en 18.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Ciuri' affittacamere uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Ciuri' affittacamere een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 150 per voertuig.
Waar staat Ciuri' affittacamere?
Deze bed & breakfast ligt in het centrum van Alcamo, op 1,1 km van Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van de Hemelvaart en op 4,5 km van Mini Autodromo. Ook Parco Avventura Bosco Alcamo - Vivilbosco en Spiaggia Calatubo liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ciuri' affittacamere
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Naya
11 aug 2025
Naya
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jason
15 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This is the one, seriously.
this was an amazing stay. the room was super clean, the accommodations were very modern, the location was perfect for visiting Alcamo, just a walk from the cities central sights and i. a place making it very easy to day trip in all beautiful places Sicily has to offer. what made this stay really worth it was the incredible host, Sofia, she sharing very insightful recommendations and radiated a very positive energy. If you have a chance stay at this hotel.