Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias ligt vlak bij het strand in Albufeira. Balaia Golf Village en Jachthaven Vilamoura zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Praia da Falésia en Oura-strand. Reis je met kinderen? Overweeg dan Vilamoura Tennis Center of ga naar Albufeira Bullring om een wedstrijd of evenement bij te wonen. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan parasailing of rondvaarten. Bekijk onze reisgids voor Albufeira
R. do Corguinho, 19, Albufeira, Faro District, 8200-594
In de buurt
Pine Cliffs Golf Course
8 min. wandelen - 0.7 km
Praia dos Olhos de Água
8 min. rijden - 1.9 km
Belharucas Beach
19 min. wandelen - 1.6 km
Torre da Medronheira
5 min. rijden - 2.2 km
Praia da Agua Doce
8 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Albufeira - Ferreiras Station - 14 min. rijden
Faro (FAO-Faro Intl.) - 34 min. rijden
Restaurants
Neptuno Bar
17 min. wandelen
O Golfinho
20 min. wandelen
Retiro do Isca
3 min. rijden
Casa do Frango
10 min. wandelen
Restaurant O Manuel
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias
Dit rookvrije appartement beschikt naast een buitenzwembad over een restaurant en een bar/lounge. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een poolbar, een snackbar/deli en een outdoor tennisbaan. Elk appartement is voorzien van een televisie met kabelzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een gemeubileerd balkon of terras, een waterkoker en een (laptop)kluis zijn enkele van de overige voorzieningen. Beperkte schoonmaakservice.
Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias heeft 72 kamers met een (laptop)kluis. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon of terras. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders. Een schoonmaakservice is alleen op werkdagen beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een outdoor tennisbaan.
Kinderen jonger dan 10 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Auto aanbevolen
Gratis lang parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderzwembad
Speelplaats
Kitchenette
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Een zwembadbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv van 24 cm met kabelzenders
Buiten
Gemeubileerd balkon/terras
Terras
Tuin
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
Huishoudservice (alleen op werkdagen)
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Telefoon
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Outdoor tennisbaan
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Golfbaan in de buurt
Parasailing in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 etage
20 gebouwen
72 units
Gebouwd in 1987
Traditionele architectuur
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 19.00 uur en 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 19.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in januari, februari en december gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 70.00 per voertuig (retour, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 19.00 uur en 23.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor kamerkluis: EUR 2.50 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 18.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Property Registration Number No Registration ID
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot november
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Kinderen jonger dan 10 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartments Vale de Carros
Apartments Vale de Carros Albufeira
Carros Vale
Vale Carros
Vale de Carros
Vale de Carros Albufeira
Vale De Carros Albufeira, Portugal - Algarve
Vale De Carros Hotel Albufeira
Apartments Vale Carros Apartment Albufeira
Apartments Vale Carros Apartment
Apartments Vale Carros Albufeira
Apartments Vale Carros
s Vale Carros
Apartments Vale de Carros
Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias Hotel
Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias Albufeira
Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias Hotel Albufeira
Veelgestelde vragen
Beschikt Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren.
Hoe laat kan ik bij Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 19.00 uur en 23.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 70.00 per voertuig.
Waar staat Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Albufeira ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Pine Cliffs Golf Course, Belharucas Beach en Praia da Falésia Açoteias. Praia da Falésia ligt op 5 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartamentos Vale de Carros by Portugalferias
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 61 van 132 beoordelingen
10 - Uitstekend
61
Gastenscore: 8 - Goed. 53 van 132 beoordelingen
8 - Goed
53
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 132 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 132 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 132 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
8/10 – Goed
M.
Reisde met partner
13 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles was naar verwachting. We hebben het heel de week naar onze zin gehad.
M.
7 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
20 jun 2019
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Barbara , Nederland
2 sep 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustig gelegen complex
Het adres wat gegeven wordt klopt niet, wellicht kunnen taxi's het wel vinden maar wij hebben een uur moeten rondrijden. Namen van andere grote resorts in de buurt zin wellicht handiger te vermelden, die zijn met de navigatie wel te vinden.
Restaurant L Augusteria en Pine Cliffs zijn bijv. belangrijke punten.
Barbara
9 nachten verbleven in augustus 2017
2/10 – Ontzettend slecht
Frank
31 mrt 2025
Negatief: Personeel en service
Scammers
Warning! These people will rip you off!
We arrived late and had to pay extra for checking in late. The receptionist then demanded a deposit of 200 euro that was not agreed. I was to tired to argue so I payed it. Now two weeks after our stay the deposit still hasen't been refunded. I guess we got ripped off.
Frank
8 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Rob
16 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Rob
6 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Robert
16 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Robert
6 nachten verbleven in december 2024
4/10 – Matig
Jenny
Reisde met familie
1 jun 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Jenny
2 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Nelson, Barry Vale of Glamorgan
Reisde met partner
20 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property location is perfect with a quiet road. Communication with the property can be difficult when you try to contact them before arrival because they don't have any website or email address.
Nelson
5 nachten verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
CORINNE
20 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
CORINNE
12 nachten verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Paulo
Reisde met familie
18 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Paulo
3 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
David
6 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen
The 1 bedroom property was ideal for the week and walking distance to amenities. Staff friendly. Recommend for out of season as it is cheap and clean.
David
7 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Fausto, London
Reisde met partner
11 okt 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s not a five star but for the money we paid, it’s excelente
Fausto
5 nachten verbleven in oktober 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Chanel
Reisde met een groep
9 apr 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chanel
4 nachten verbleven in april 2023
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
30 jul 2021
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Appartamento con un divano letto piccolo è scomodo non adatto ad adulti e ragazzi.
Arrivato alle 20 ma reception, che doveva essere aperta fino alle 21, era chiusa. Deludente
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
ANDREW
12 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I have been going to the vale de Carros
For 28 years never had a bad holiday
Very friendly lovely Rooms and quiet
Won’t stay anywhere else only thing that’s
The free minibus to the beach was is vital to the older generation
ANDREW
10 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
28 sep 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
tout nous a plu , excellent sejour . prêt a y retouner.
Geverifieerde reiziger
14 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
27 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property wasn't high rise only two storey, nicely laid out gardens and pool area's,our balcony got the sun most of the day which was great as we are not swimmers.only downside was the stairs to the apartment could be tricky
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
mark
Reisde met familie
2 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
great stay !
Stayed at these apartments with my 12 year old daughter for 5 nights from the 24th August.. I stayed in a studio , clean tidy and everything you would expect with a huge balcony with two sun loungers.. ..if your after lively this isn’t the place for you idea for couples and family’s , yes it might seem a little remote but within a 5-10 minute walk there are enough restaurants and a few bars, I woukd recommend Hugo tapas !!
It’s 5 euros in a taxi to the centre of town with a lot more restaurants and bars .. about 15-20 minute walk to the beach .. complex is nice and clean , two pools.. bar which also serves food.. woukd recommend their full English reasonably priced and they have a happy hour from 4-6.. all the staff are friendly and welcoming..
mark
5 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Andrea, Italia
Reisde met partner
29 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bellissima struttura tranquilla e ben posizionata vicina a tutto, camere spaziose e ben attrezzate.
Consiglio!
Andrea
5 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Helene
22 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
sejour en famille
Sejour en famille ( 2 adultes 3 enfants)très agréable avec des appartements correctes et très pratiques.
Avec trois piscines adaptées pour toute la famille...personnel disponible, un bar avec petite restauration plutôt bonne.
Pour ajouter un bémol, revoir les portes de placard et le frigo qui ne se ferment pas très bien)
Merci pour ce bon séjour
Helene
3 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Dinorah
21 aug 2019
Bom
Dinorah
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
9 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly service, rooms were clean, pool was nice.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Vic, Ca
Reisde met familie
2 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good service, close to the beach and restorants
Good service, close to the beach and restorants
Vic
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
1 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I spent some time researching properties in the Algarve as I did not want to end up staying in a high rised block! I am glad that I chose Vale de Carros- the studio flat for a family of 4 suited us perfectly- it was clean and modern with a lovely private balcony overlooking the tennis court. We found it peaceful in the lovely well kept gardens by the pool the opposite end of the site from the bar. The location was great being only a 5 minute walk to restaurants, bank and small supermarket. We drove to the beach at Olhos D'agua most days which was a few minutes away. The kitchen was small so we just prepared sandwiches and cooked pasta etc then ate out the rest of the time. Many residents that we spoke to had stayed at Vale de Carros more than twice and we will also return in the future.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
16 jul 2019
Positief: Netheid, comfort kamer
Ojito al check y normal todo lo demás
Mi opinion sobre la recepción al check es fatal, ya que nos OBLIGARON a depositar 600€ para poder entrar sino no entrábamos así de claro. Respecto a lo demás son casas divididas en 4 apartamento, donde tiene una habitación con 2 camas y un sofá cama con otras dos, limpieza y estado de conservación es normalito, el entorno está apartado de todo. En general para nosotros nos sirvió solo para dormir.