Ozgor Apart Otel 2 ligt in Alanya. Bezoek culturele hoogtepunten Illusion Event Hall en Alanya archeologisch museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Alanya waterpark en Sealanya. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Milli Egemenlik-stadion of Stadion van Oba. Bekijk onze reisgids voor Alanya
Dit appartement beschikt over een conciërgeservice, een droogkuis/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook hulp bij uitstappen/tickets. Elk appartement biedt onder meer een zitruimte en een kitchenette aan voor je gemak, samen met een douche en een bureau. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Ozgor Apart Otel 2 heeft 18 kamers met airconditioning. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers beschikken over kitchenettes. Elke badkamer is voorzien van een douche. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Dingen om te doen
Buitenzwembad (toegang voor gasten) in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Algemeen
18 units
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
ÖZGÖR APART OTEL 2
Ozgor Apart Otel 2 Alanya
Ozgor Apart Otel 2 Apartment
Ozgor Apart Otel 2 Apartment Alanya
Veelgestelde vragen
Beschikt Ozgor Apart Otel 2 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Ozgor Apart Otel 2?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ozgor Apart Otel 2 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Ozgor Apart Otel 2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Ozgor Apart Otel 2?
Dit appartement in Alanya ligt op 2,7 km van İncekum Strand en op 4,1 km van Sealanya. Ook Waterplanet Aquapark en Alara Bazaar liggen op 10 km afstand.