10/10 – Voortreffelijk
lee
The best hotel in India
























Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 12.00 uur
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bemande receptie
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan INR 4500.0 per verblijf.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Vandaag, 18 sep. 2026, kost een verblijf bij Biznotel by Pride Motera van één nacht voor twee volwassenen op 19 sep. 2026 min. € 34, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit hotel ligt in de uitgaansbuurt, op 15 minuten wandelen van Narendra Modi Stadium en Vishwakarma Government Engineering College. Ook Shreyas Folk Museum en Kumbhariya Jain Temples liggen op 5 km afstand. Motera Stadium Station ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Sabarmati Station is het 20 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

