Fotogalerie voor Palms in Paradise - air conditioned pet friendly beach home, walk to beach





Gehele woning
3 slaapkamers 2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

IDLE DAZE BEACH HOUSE
IDLE DAZE BEACH HOUSE
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
- Buitenruimte
9.2 van 10, Fantastisch, 25 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
129_120
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt bij de zee in Agnes Water. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Joseph Banks Conservation Park en Reedy Creek Nature Refuge. Daarnaast kun je ook Miriam Vale Historical Society Museum en Museum en bezoekerscentrum Agnes Water bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Kajakken, snorkelen en motorbootvaren, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe!

Agnes Water, QLD
In de buurt
- Agnes Water Beach - 7 min. wandelen - 0.6 km
- Museum en bezoekerscentrum Agnes Water - 3 min. rijden - 2.3 km
- 1770 Marina - 4 min. rijden - 4.1 km
- Paperbark Forest Boardwalk - 9 min. rijden - 5.3 km
- Red Rock Walking Trail - 19 min. rijden - 9.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Latino Caffe - 2 min. rijden
- 1770 Marina Cafe - 4 min. rijden
- Coffee & Cake - 2 min. rijden
- Barraca By The Sea - 4 min. rijden
- Agnes Water Tavern - 3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Palms in Paradise - air conditioned pet friendly beach home, walk to beach
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.