Een dakterras, een entertainmentruimte buiten en een snackbar/deli verwelkomen je bij surfcaptain. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van dit aparthotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag) en lokale maaltijdbezorging
dit aparthotel ligt in Agadir. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Souk El Had. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Agadir en Strand van Taghazout. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Club Royal de Tennis of Al Inbiaate-stadion. Bekijk onze reisgids voor Agadir
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij surfcaptain?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij surfcaptain van één nacht voor twee volwassenen op 28 okt. 2026 min. € 34, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij surfcaptain inchecken?
Inchecken kan vanaf: 09.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij surfcaptain uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat surfcaptain?
Dit aparthotel in Agadir ligt op 10 km afstand van Jachthaven van Agadir, Strand van Agadir en Vissershaven van Agadir. Ook Agadir Aerial Tramway en Shems Casino liggen op 10 km afstand.