Anezi Apartments bevindt zich in Stadscentrum van Agadir, een wijk in Agadir, en ligt aan een privéstrand. Souk El Had en La Médina d'Agadir zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Strand van Agadir en Vallée des Oiseaux verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Al Inbiaate-stadion of Club Royal de Tennis. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Agadir
Geniet van het privéstrand van Anezi Apartments, ontspan aan een van de 3 buitenzwembaden van dit aparthotel of geniet van de volledig uitgeruste spa. Elk aparthotel is voorzien van een plasmatelevisie met satellietzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, 24-uurs roomservice en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Anezi Apartments heeft 86 kamers met gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke plasmatelevisie heeft satellietzenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De recreatieve voorzieningen in dit aparthotel zijn een privéstrand en een outdoor tennisbaan. De locatie beschikt over 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een bubbelbad, een stoombad en fitnessfaciliteiten.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de volledig uitgeruste spa van dit aparthotel. De beschikbare behandelingen zijn massages en gezichtsbehandelingen. De spa is uitgerust met een sauna en een Turks bad/hammam. De spa is dagelijks geopend.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Restaurants ter plaatse
Dades
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur: EUR 8 per persoon
24-uurs roomservice
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Plasma-tv met satellietzenders
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
3 vergaderruimtes
Businesscentrum
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 5 kg per huisdier
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Verhoogd toilet
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Geldautomaat
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Outdoor tennisbaan
Sportschool
Paardrijden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
86 units
Feestruimte
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 25 per voertuig
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Anezi Apartments Agadir
Anezi Apartments
Anezi Agadir
Anezi Apartments Agadir
Anezi Apartments Aparthotel
Anezi Apartments Aparthotel Agadir
Veelgestelde vragen
Beschikt Anezi Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Anezi Apartments?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Anezi Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Anezi Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Anezi Apartments een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 25 per voertuig.
Waar staat Anezi Apartments?
Dit aparthotel in Stadscentrum van Agadir ligt aan het strand, op 10 minuten wandelen van Openluchttheater van Agadir en Strand van Agadir. Ook Vallée des Oiseaux en Al Inbiaate-stadion liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Anezi Apartments
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
7,8
Locatie
7,8
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 39 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 39 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 39 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 39 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 39 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Bernard
Reisde met een groep
27 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ARNAQUE. Arrivé a l’hotel ou m’a pretendu ne pas avoir de réservation à mô nom
Pas de reponse au trois messages leur expédié. A fuir.
Bernard
8 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Stephen Ian
Reisde met familie
7 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
3rd time i've had either a room or an apartment at Anezi and im already planning for next year.
Its tremendous value, amazing location and great staff.
Stephen Ian
9 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Séverine
Reisde met een groep
25 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel appartement bien équipé propre et confortable le petit déjeuner est très bien avec du choix pour tous 👌
Séverine
2 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Asad
Reisde met familie
23 sep 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Simply Avoid !!
Extremely rude and unprofessional staff — The establishment has no respect and professional ethics, and is disrespectful towards family members.
The only positive point about the hotel is the location.
Won't recommend it.
Asad
5 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Abdelkader
19 sep 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Abdelkader
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
luna
4 jul 2025
luna
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Olga
28 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Olga
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Rahem
Reisde met familie
7 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Great
The staff were amazing and also the room was really spacious and always clean
Rahem
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
MR DAVID
26 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
David and Jean
Fantastic holiday our first since retirement and we will be back
MR DAVID
28 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Franck
Zakenreiziger
9 feb 2025
Positief: Netheid
Franck
3 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Noddy
15 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Noddy
5 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Rémi
6 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Rémi
4 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
tim
28 nov 2024
tim
5 nachten verbleven in november 2024
6/10 – Redelijk
Stephen
Reisde met partner
20 nov 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We chose an apartment but we wish we had booked a hotel room as we were told by other guests they were really nice . The apartments were very tired and needed a major revamp also there was a lot of noise from the main road outside although the view was quiet nice of tennis courts and the fortress on the hill the breakfast is not bad the area outside is all within walking distance beach restaurants shops
Stephen
4 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Christian
17 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Sea side and pool
Lovely view, clean rooms and toilets, clean towels
Christian
2 nachten verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
12 okt 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
0/10 comportement du zakaria le receptionniste
Je suis déçu surtout un receptionniste qui s appele zakaria , comportement catastrophique
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Idriss
Reisde met een groep
11 okt 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Non recommandé
Idriss
1 nacht verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Michael
7 okt 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Rude staff, dirty hotel
The “free wifi” listed in the room description does not exist. According to the staff, there is only wifi “in the lobby”. I told the reception manager, Abdulla, this should be stated in the advert and, instead of discussing the matter with me, he started arguing. Instead of answering my questions, he gave excuses, raised his voice, was impolite and argumentative, and told me to cancel my booking and leave, rather than try to find an amicable solution to the situation. When I suggested, for example, making an amendment to the advert so future clients understand the situation, he simply refused, on behalf of the hotel, and told me, rather bizarrely, that it was “not possible to book at this hotel through Hotels.com”.
Anyway, I asked to be given a room with wifi, since this is what I’d paid for, but my request was flatly refused.
As I need wifi for my work, this was a serious problem. But an even more serious issue, for me, was the manner with which I was spoken to by Abdulla: argumentative and loud, irrational and offensive.
The lobby wifi connection was patchy and slow - sometimes I couldn’t even open a map. When I told reception about the issue they just said smugly that their own phone is fine, and then made a comment about me behind my back.
Other hotel guests I spoke to said the same thing: the service is terrible, the staff don’t help, the place is a dump.
Michael
2 nachten verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Idriss
Reisde met een groep
3 okt 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Je ne recommande pas, il faut une rénovation
Idriss
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Dorothée
30 sep 2024
Dorothée
1 nacht verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
6 aug 2024
Positief: Netheid
Appartement spacieux mais vétuste. C’est dommage. Très bruyant la nuit avec la route à côté et pas d’insonorisation. Sinon propre et grand.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Nawel
Zakenreiziger
11 jul 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
A Fuir, Hôtel vétuste !
A FUIR! L'appart hotel est vétuste. Rien à voir avec les photos publiées sur le site. Un sérieux raffraichissement serait nécessaire. L'odeur des toilettes est insoutenable. Je pense que les personnes qui s'occupent du ménage font de leur mieux mais tout le mobilier est vieux et parfois sale comme le dossier du canapé. Trop de bruits des voiture depuis la route. Il n'y a pas de double vitrage. Donc, impossible de dormir même après une longue journée de travail! La piscine est vaseuse. Cela ne donne pas envie d'y mettre, ne serait-ce que le petit doigt de pied. Seul point positif : Le petit déjeuner.
Dommage que cet hôtel, qui est l'un des premier à Agadir, n'a pas sû se renouveller en améliorant équipement et mobilier. Je suis déçue !!!
Nawel
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Miguel
4 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A great place to stay in. Free parking, walkable distance to the beach, friendly staff, good breakfast options.
Miguel
4 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
György
21 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Barátokkal Afrikában, Marokkóban
Kiváló hotel, medencével. Közel a központ és a tengerpart. Tiszták a szobák és a privát fürdő is. Napi takarítás van. A hely, a környék biztonságos. Ajánlom mindenkinek.
György
7 nachten verbleven in januari 2019
10/10 – Uitstekend
CARLA
29 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Agadir, rien a dire...
Alloggiati in appartamento, edificio Figuig, appartamenti nuovi, ben arredati, e vista panoramica sulla baia. Pulito e servizi di qualità. Sono 30 anni che viaggio per il Marocco, mai trovato un rapporto qualità/prezzo migliore.Ottimo soggiorno. Complimenti davvero