10/10 – Voortreffelijk
Rene Hendrik Jan
Prachtig hotel, super modern!






Overweeg een verblijf bij Royal Hideaway Corales Suites, part of Barceló Hotel Group en geniet van een poolbar, een terras en shoppen ter plaatse. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel. Verwen jezelf met een massage, een manicure/pedicure of een body scrub bij Spa Corales Resort, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de 5 restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van lokale en internationale gerechten. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een koffiebar/café en een tuin.










Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 12.00 uur
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Voor boekingen van meer dan EUR 5000 euro berekent deze accommodatie bij het boeken een aanbetaling die gelijk is aan de kosten van de eerste nacht van het verblijf.
Bemande receptie
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Royal Hideaway Corales Suites, part of Barceló Hotel Group van één nacht voor twee volwassenen op 29 mei 2026 min. € 371, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Parkeren kost EUR 18 per dag. Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 18 per dag. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 200 per voertuig.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Adeje ligt aan het water, op 15 minuten wandelen van Playa de la Enramada en Playa El Duque. Strand van Fañabé ligt op 2,4 km.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster




