Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een droogkuis/wasserijservice en gratis parking. Geniet in elk appartement van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Een was-droogcombinatie, gratis wifi en een balkon zijn enkele van de overige voorzieningen.
Meraki Homes at The Gallery heeft 4 kamers met een was-droogcombinatie en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps).
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Was-droogcombinatie
Wasmiddel
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (132 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Mobiele toegangssleutel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 22.00 uur
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Over deze buurt
Meraki Homes at The Gallery ligt in Accra in het stadscentrum. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Wheel Story House en Jubilee House. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Legon Botanical Gardens en Achimota Golf Club. Accra Zoo and Endangered Primate Breeding Centre en Centre for National Culture zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Accra
Clinton Street, off boundary road, Accra, Greater Accra Region, 233
In de buurt
Accra-winkelcentrum
4 min. wandelen - 0.4 km
Universiteit van Ghana
14 min. wandelen - 1.2 km
Wild Gecko Handicrafts
2 min. rijden - 1.6 km
Ambassade van de Verenigde Staten
8 min. rijden - 6.4 km
Strand van Labadi
14 min. rijden - 10.2 km
Lokaal vervoer
Accra (ACC-Kotoka Intl.) - 11 min. rijden
Restaurants
KFC
3 min. rijden
Dstrkt 24
3 min. rijden
DNR Turkish Restaurant
15 min. wandelen
Accra Polo Club Restaurant & Lounge
5 min. rijden
Enigma Sky Lounge
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Meraki Homes at The Gallery over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Meraki Homes at The Gallery ?
Vandaag, 30 apr. 2026, kost een verblijf bij Meraki Homes at The Gallery van één nacht voor twee volwassenen op 1 mei 2026 min. € 64, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Meraki Homes at The Gallery ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Meraki Homes at The Gallery inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Meraki Homes at The Gallery uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Meraki Homes at The Gallery ?
Dit appartement ligt in East Legon, op 2 km afstand van Universiteit van Ghana en Accra-winkelcentrum. Ook Wild Gecko Handicrafts en Marina Mall liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Meraki Homes at The Gallery
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.