Appartement Meublé Calavi 2 chambres ligt in Abomey-Calavi. Bezoek culturele hoogtepunten Forêt Sacrée de Kpass en Musée d'Histoire de Ouidah. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Fondation Zinsou en Centre Culturelle Chinois. Bekijk onze reisgids voor Abomey-Calavi
Dit appartement heeft niet alleen een droogkuis/wasserijservice, maar ook een 24-uurs receptie en een kapsalon. Valetparkeren is gratis. Elk appartement heeft wifi (toeslag). Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en microgolfoven.
Appartement Meublé Calavi 2 chambres heeft 3 kamers met verduisterende gordijnen. Wifi op de kamers (snelheid: 25+ Mbps) is beschikbaar tegen betaling. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Er is een turndownservice en een strijkplank/strijkijzer is een van de voorzieningen die je kunt aanvragen.
Beschikbaar in het appartement: wifi (EUR 40 per week)
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, onoverdekt valetparkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Keuken
Diepvriezer
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Mixer
Oven
Schoonmaakartikelen
Badkamer
1 privébadkamer
Woonruimtes
Vliegenramen
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Kapsalon
Maaltijdbezorging
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Turndownservice
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.76 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 40 per week (bedrag kan variëren)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Appartement Meublé Calavi 2 chambres?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Appartement Meublé Calavi 2 chambres inchecken?
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Appartement Meublé Calavi 2 chambres uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Appartement Meublé Calavi 2 chambres?
Dit appartement in Abomey-Calavi ligt op 20 km afstand van Place de l'Étoile Rouge, Fondation Zinsou en Kunstcentrum. Ook Centrale Moskee van Cotonou en Fetisjmarkt liggen op 20 km afstand.