Dit appartement beschikt naast een droogkuis/wasserijservice over een wasserij en gratis valetparking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en microgolfoven. Gratis wifi, 2 een badkamer en een rijstkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een kluis en een rijstkoker. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast en een microgolfoven.
In dit appartement in Abidjan is wifi gratis. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus en telefoons met gratis lokale gesprekken (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Er is een turndownservice.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis valetparkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Keuken
Blender
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast
Koffiemolen
Microgolfoven
Mixer
Oven
Pan voor kreeft/krab
Rijstkoker
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
2 privébadkamers
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Maaltijdbezorging
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Turndownservice
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: EUR 50 per persoon, per nacht (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE Abidjan
APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE Apartment
APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE Apartment Abidjan
Over deze buurt
dit appartement ligt in Cocody, een wijk in Abidjan. Cocody Markt en Grand Marché de Treichville zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Parc National du Banco en Ebrie Lagune verkennen. Doraville en Centre Culturel Comoë zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Abidjan
Abidjan (ABJ-Felix Houphouet-Boigny Intl.) - 32 min. rijden
Restaurants
Skyline - Delhi Darbar
2 min. rijden
Under the trees
4 min. rijden
Bushman Café
4 min. rijden
Chez Odette
4 min. rijden
V7
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE ?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE van één nacht voor twee volwassenen op 17 apr. 2026 min. € 240, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 08.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE ?
Dit appartement ligt in Cocody, op 5 km afstand van Ebrie Lagune, Doraville en Nationale politieacademie van Ivoorkust. Ook Centre Culturel Comoë en Universitaire Botanische Tuin liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over APPARTEMENTS 2 PIECES BELLE RIVE