'Prachtige locatie.
Bijzonder is dit hotel: twee verdiepingen kamers van hout. Vooral onze kamer ocean vieuw mooi uitzicht.
Heel goed ontbijt.
Goed eten.
Parkeren dicht bij.'
'Mysig rymlig stuga, rent och fräscht. Bra utrustat kök. Grillplats fanns i närheten av stugan. Dock var tre av sovplatserna uppe på ett loft med en mycket brant trappa. Barnen sov i sofforna i vardagsrummet istället. Rekommenderas inte om man har små barn! Sköna sängar men förfärliga kuddar. Ta med egna kuddar! '
'Fantastisch ontbijt de kamer schoon en netjes . Hotel heeft goede voorzieningen.
Jammer dat 1 prs kamer altijd op een binnenplaats uitkijkt.
Volvo museum vlakbij.
Hotel staat in de binnenplaats in de stijgers er wordt onderhoud geplegd. Ivm vakantieperiode werd er niet gewerkt.'
'Goed ingericht, schoon en ruim appartement met alle faciliteiten die je nodig hebt.
Voor de omgeving ben je afhankelijk van eigen of openbaar vervoer, waarvan busstation naast hotel is! Wel op loopafstand van de zee.'
'Mooie, ruime en schone kamers. De bedden lagen goed
Op loopafstand van de veerpont om naar het centrum te gaan.
De afstand naar de Stena Line is vlakbij'
'Terrible experience. No curtains in the room on the ground floor, keys didn't work properly, reception only availible by telephone. Go somewhere else if you want a nice hotel.
No response on complaint, realy bad service. '
'Mooie ligging, met 5 minuutjes lopen mogelijkheid om het pontje naar de stad te nemen. Koninklijk ontbijt buffet ! Uitgebreid buffet, vers fruit, yoghurt’s, lactosevrije producten, smoorhies, kortom voor elk wat wils. Absolute aanrader dit hotel ! '
'La Mare resort staff were friendly and helpful, and the food in the restaurant was delicious. The boat house was clean and comfortable and in great condition and the area was peaceful. The resort was however very far away from any public transportation and we had to take an Uber into the city and sights. The Ubers were affordable but the cost did add up.'
'Al veel gereisd in mijn leven, heel wat overnachtingen in hotels doorgebracht. In 1 woord gezegd : fantastisch deze accommodatie, geen minpuntje te bedenken!'
'Det var virkelig et dejligt hotel. Man havde en fornemmelse af at det var et familieejet hotel, hvor ejeren selv var der. Utroligt serviceminded personale. Lækker mad og fine værelser. '
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Ontdek het havengebied van Rönnäng met een uitstapje naar Veerbootterminal Åstol Rökeriet. Maak zeker tijd voor een bezoek aan de spa's en de monumenten wanneer je de omgeving bezoekt.
In Skärhamn kun je 's middags de galerijen in Nordiska Akvarellmuseet bezoeken. Maak hier gebruik van de mooie wandelgebieden, zoals de jachthaven, of breng een bezoek aan de spa's.
Maak tijdens je vakantie in Kyrkesund zeker tijd voor een bezoek aan Beeldhouwwerken Skulptur i Pilane. Maak zeker tijd voor een bezoek aan de spa's en de monumenten wanneer je de omgeving bezoekt.
Ontdek het havengebied van Rönnäng met een uitstapje naar Veerbootterminal Stora Dyrön Norra. Maak zeker tijd voor een bezoek aan de spa's en de monumenten wanneer je de omgeving bezoekt.
"Mooie, ruime en schone kamers. De bedden lagen goed
Op loopafstand van de veerpont om naar het centrum te gaan.
De afstand naar de Stena Line is vlakbij"
"Mooie ligging, met 5 minuutjes lopen mogelijkheid om het pontje naar de stad te nemen. Koninklijk ontbijt buffet ! Uitgebreid buffet, vers fruit, yoghurt’s, lactosevrije producten, smoorhies, kortom voor elk wat wils. Absolute aanrader dit hotel ! "
Waar vind je de beste plek voor een verblijf in Tjörn Syd?
Lekanders Bär och Boende is geliefd onder Expedia-klanten. Deze bed & breakfast biedt onder andere gratis ontbijt en gratis parkeerplaatsen. Een andere uitstekende keuze voor je reis is op basis van reizigersbeoordelingen Salt & Sill. Bekijk alle beschikbare tophotels en vakantiewoningen in Tjörn Syd.
Wat zijn een aantal van de beste vakantiewoningen in Tjörn Syd?
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Tjörn Syd wil annuleren?
Zeker. De meerderheid van de kamerreserveringen is volledig restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 of 48 uur voor het inchecken. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je mogelijk nog de optie om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Tjörn Syd.
Wat is de beste accommodatie voor een gezinsuitstapje naar Tjörn Syd?
Wat is de beste plek om te overnachten voor een strandvakantie in Tjörn Syd?
Salt & Sill is een populair hotel met 3 sterren. De accommodatie is voorzien van gratis wifi en ligt vlak bij het strand. Zie meer accommodaties vlakbij het strand in Tjörn Syd.
Salt & Sill is een topklasse spahotel met een dakterras, een bar, een buitenzwembad en een restaurant. Je kunt ook wat tijd doorbrengen in de sauna. Bekijk alle wellnesshotels in Tjörn Syd.
Wat biedt een verblijf in Tjörn Syd?
Als reiziger zul je meer dan genoeg te zien en te doen hebben in Tjörn Syd. Er zijn in Tjörn Syd 107 hotels en andere accommodaties om uit te kiezen. Lees meer over Tjörn Syd.
Wat valt er allemaal te beleven tijdens mijn verblijf in Tjörn Syd?
Als je op pad wilt in de omgeving, pak je een van de treinen vanaf Åstol Ferrry Terminal. Als je graag de omgeving wilt verkennen, kun je een huurauto in Tjörn Syd overwegen voor je verblijf.
Wat voor weer is het in Tjörn Syd?
De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 14 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 0 °C
De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Tjörn Syd is 668 mm.