Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Le Chicche Suite
Dit appartement in Lecce is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Le Chicche Suite





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ancient residence with fireplace and all comfort just a few minutes from Otranto
Ancient residence with fireplace and all comfort just a few minutes from Otranto
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT075035C200089550, 075035C200089550
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Lecce, Provincia di Lecce
In de buurt
Piazza del Duomo2 min. wandelen - 0.2 km
Piazza Sant'Oronzo5 min. wandelen - 0.5 km
Anfiteatro Romano5 min. wandelen - 0.5 km- Kathedraal van Lecce2 min. wandelen - 0.2 km
- Università del Salento2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
- Lecce (LCZ-Station Lecce) - 8 min. wandelen
- Brindisi (BDS-Papola Casale) - 48 min. rijden
Restaurants
- Doppiozero3 min. wandelen
- Flow Bar & Bistrot3 min. wandelen
- Boccon Divino3 min. wandelen
- Quanto Basta2 min. wandelen
- Pizza & Co.3 min. wandelen








