expedia
Een rustig meer omgeven door dicht bos en hoge bergen. 1
Een kloof met rode rotsformaties en een rustige rivier. 2
Een rode rotsklif met een houten brug en een evenwichtige rotsformatie. 3

Tweedaagse tour naar Yosemite, Sequoia en Kings Canyon vanuit San Francisco

Van Jupiter Legend Corporation
De prijs is € 483 per reiziger* *Betaal een lagere prijs door meerdere reizigers te selecteren

Wat is inbegrepen?

  • 2 dagen
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging

Overzicht

  • Ga een middag op ontdekkingstocht in Yosemite National Park
  • Bekijk El Capitan, Half Dome en de Yosemite Falls
  • Maak een wandeling tussen de eeuwenoude reuzensequoia’s in Kings Canyon
  • Ontdek de bossen en canyons van de zuidelijke Sierra Nevada
  • Geniet van een heen-en-terugreis inclusief één overnachting in een berghotel

Locatie van activiteit

  • Yosemite National Park
    • Yosemite National Park Road
    • 95389, Yosemite Valley, California, United States of America

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • 07:30AM Departure Union Square Macy's
    • 291 Geary Street
    • 94102, San Francisco, California, United States of America

Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.

Beschikbaarheid controleren

Selecteer de ophaallocatie met corespondante tijd

  • De activiteit duurt 2 dagen2 d.
    2 d.
  • Engels

Instaplocatie:Totaal 6 instaplocaties

  • 06:30Vertrek Fairfield Inn & Suites by Marriott San Francisco Airport;250 El Camino Real, Millbrae, CA 94030;
  • 07:15Vertrek 99 Ranch Market San Jose;1688 Hostetter Rd, San Jose, CA 95131;
  • 07:30Vertrek Union Square Macy's;291 Geary St, San Francisco, CA 94102;
  • 07:30Vertrek 99 Ranch Marketing Warm Springs Plaza;46551 Mission Blvd, Fremont, CA 94539;
  • 08:00Vertrek Courtyard Oakland;988 Broadway, Oakland, CA 94607;

Details kamer
Alle hotelkamers zijn gebaseerd op twee Full / Double bedden of een King/Queen bed, afhankelijk van de beschikbare kamers in het hotel op die dag. De maximale bezetting per kamer is vier reizigers.

Eén kamerselectie
Als je met meer dan vier gasten bent of aparte kamers wilt, maak dan aparte boekingen.

Vermijden om in een andere bus te reizen?
Als je meer dan één boeking hebt, geef dan alle bevestigingsnummers door zodra je boekingen compleet zijn.

Taalopties: Engels
Starttijd: 06.30 UUR
Prijsdetails
€ 483,34 x 1 reiziger€ 483,34
Totaal
De prijs is € 483,34
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Professioneel voertuigtransport en bedrijfswagenverzekering.
  • InbegrepenInbegrepen
    Professionele chauffeur en gids (of chauffeur-gids).
  • InbegrepenInbegrepen
    Hotel (nachten zijn één dag minder dan het totaal aantal tourdagen).
  • InbegrepenInbegrepen
    Hotelontbijt.
  • InbegrepenInbegrepen
    Tickets voor Yosemite National Park en Kings Canyon National Park.
  • InbegrepenInbegrepen
    Brandstoftoeslag
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Eten en drinken/lunch en diner
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Fooien (10 tot 20 procent wordt aanbevolen).
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Parkeren is niet mogelijk bij het ophaalpunt.
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    De kosten van vervoer van/naar de plaats van vertrek.
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Persoonlijke uitgaven en andere uitgaven die niet zijn opgenomen in de prijslijst

Belangrijke info voor je boekt

  • Klanten jonger dan 18 jaar MOETEN worden begeleid door ten minste één volwassene. Verliezen als gevolg van onjuiste of ongeldige informatie zijn voor eigen rekening en het bedrijf kan niet aansprakelijk worden gesteld.
  • Zorg ervoor dat je accurate en volledige informatie geeft bij het boeken. Dit omvat naam, geslacht, geldige contactgegevens (bij voorkeur een mobiele telefoon), nauwkeurige vluchtinformatie, locatie van de tour, etc. Dit helpt om fouten bij de reservering te voorkomen, omdat fouten van invloed zijn op de reis.
  • Verschillende hotels kunnen een ander borgbeleid hebben waar passagiers zich aan moeten houden. In elk hotel kan geen specifiek bedtype of positie van de tour worden gegarandeerd. Meestal kunnen er 2-4 mensen maximaal in elke kamer verblijven. Inchecken in het hotel begint om 15:00 uur.
  • Deze tour accepteert geen City Pass of eigen kaartjes voor de attracties. Toegangsprijzen voor bezienswaardigheden en maaltijdkosten kunnen op elk moment zonder kennisgeving worden gewijzigd. Een gekocht ticket kan niet worden terugbetaald voor lagere prijzen.
  • JUPITER LEGEND Corporation en Ctour Holiday hebben het recht om het reisschema aan te passen om de uitvoering voor de reisgroep te vergemakkelijken. Dit vermindert echter niet de items die in het reisschema moeten worden opgenomen.
  • Als de schilderachtige plekjes tijdelijk gesloten zijn of gesloten op een bepaalde feestdag, enz., zal de reisleider het uiterlijk aanpassen aan de feitelijke situatie of de locatie vervangen door een andere schilderachtige plek om de rijkdom van de route te waarborgen.
  • Openingstijden en capaciteitsbeperkingen van bepaalde attracties en nationale parken kunnen van tijd tot tijd worden gewijzigd als gevolg van de pandemie COVID-19. Wanneer de openingstijden en capaciteitsbeperkingen van invloed zijn op het reisschema, wordt dit beschouwd als overmacht. Bedankt voor je begrip.
  • Zitverhoger (USD 10,00/persoon/dag) beschikbaar op aanvraag voor kinderen van 6 jaar en jonger.
  • Begrijp alsjeblieft dat de overtredingen en boetes door de gasten zelf worden gedragen. Er is geen stoelverhoger nodig voor busreizen op de dag van de reis en de kosten kunnen aan de gast worden terugbetaald.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing
  • Deze activiteit wordt aangeboden door een professionele handelaar (een partij die handelt als onderdeel van hun vak, bedrijf of beroep).

Wat je kan verwachten

Ontdek twee van de mooiste natuurlandschappen van Californië tijdens deze ontspannen tweedaagse trip vanuit de San Francisco Bay Area, inclusief vervoer heen en terug en een overnachting in een hotel.

Op dag 1 verken je het Yosemite National Park, een uitgestrekt landschap van granieten rotswanden, watervallen, bossen en weiden dat door oeroude gletsjers is gevormd. Breng de middag door in Yosemite Valley, onder de steile wand van El Capitan en de beroemde „kroon” van Half Dome. Bekijk de Yosemite Falls die van de kliffen naar beneden stromen en geniet, als het weer het toelaat, van het uitzicht op de Bridal Veil Falls en de omliggende vallei. Nadat je het park hebt verkend, kun je je op je gemak installeren voor een comfortabele overnachting vlak bij de bergen.

Op dag 2 reizen we naar het zuiden, naar Kings Canyon National Park, dat bekend staat om zijn steile granietwanden, diepe canyons, dennenbossen en enorme reuzensequoia’s. Begin bij het bezoekerscentrum en loop dan het bos in voor een rustige, schaduwrijke wandeling tussen torenhoge bomen die al honderden of zelfs duizenden jaren oud zijn. Als je onder hun enorme, kaneelkleurige stammen staat, vormt dat een rustgevend contrast met het open granietlandschap van Yosemite.

Geniet daarna van een mooie rit door de uitlopers van de Sierra Nevada voordat je terugkeert naar de San Francisco Bay Area.

Routebeschrijving:

Dag 1: San Francisco – Yosemite National Park (180 min) – Hotel

Dag 2: Hotel – Bezoekerscentrum van Kings Canyon National Park (30 min) – Founders Grove (75 min) – San Francisco

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    Yosemite National Park
    • Yosemite National Park Road
    • 95389, Yosemite Valley, California, United States of America

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    07:30AM Departure Union Square Macy's
    • 291 Geary Street
    • 94102, San Francisco, California, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    06:30AM Departure Fairfield Inn & Suites by Marriott San Francisco Airport
    • 250 El Camino Real
    • 94030, Millbrae, California, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    07:15AM Departure 99 Ranch Market San Jose
    • 1688 Hostetter Road
    • 95131, San Jose, California, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    08:00AM Departure Courtyard Oakland
    • 988 Broadway
    • 94607, Oakland, California, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    07:30Departure 99 Ranch Marketing Warm Springs Plaza;
    • 46551 Mission Boulevard
    • 94539, Fremont, California, United States of America