expedia

Vanuit Madrid: Halve dagtour door Toledo & Joodse wijk

Van Fun and Tickets
8,2 van 10
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 47 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 6 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Meerdere talen
Overzicht
  • Zie het licht glinsteren van het gouden verguldsel van het retabel van de kathedraal van Toledo
  • Leer de geschiedenis van het samenleven van christenen, joden en moslims in Toledo.
  • Maak een panoramafoto van de skyline van Toledo vanaf de Mirador del Valle
  • Bewonder de maniëristische schilderstijl van El Greco in de kerk van San Tome
  • Volg straten die nu worden beschouwd als onderdeel van de route van Don Quichot

Locatie van activiteit

    • Madrid
    • Madrid, Comunidad de Madrid, Spain

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • C. de San Bernardo, 7, 28013 Madrid, Spain | Your guide will wait for you outside the shopping arcade wearing an orange t-shirt.
    • Madrid, Comunidad de Madrid, Spain

Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.

Beschikbaarheid controleren


Halve dag tour met El Greco en Joodse Synagoge
  • De activiteit duurt 6 uur6 u.
    6 u.
  • Engels
Prijsdetails
€ 46,80 x 1 volwassene€ 46,80

Totaal
De prijs is € 46,80
Halve dag tour met kathedraal
  • De activiteit duurt 6 uur6 u.
    6 u.
  • Engels

Deze optie is inclusief entree en rondleiding door de kathedraal van Toledo

Starttijd: 09.00 uur
Prijsdetails
€ 64,00 x 1 volwassene€ 64,00

Totaal
De prijs is € 64,00
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenVervoer heen en terug
  • InbegrepenInbegrepen Luxe VIP-klasse bus
  • InbegrepenInbegrepen Panoramische stadstour
  • InbegrepenInbegrepen Lokale gids
  • InbegrepenInbegrepen Sla de rij over naar de Synagoge van de Heilige Maria de Witte
  • InbegrepenInbegrepen Sla de rij over naar de kerk van Santo Tome
  • InbegrepenInbegrepen Sla de rij naar de kathedraal van Toledo over als je deze optie kiest
  • InbegrepenInbegrepen Rondleiding via radio of koptelefoon
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenPersoonlijke uitgaven

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet toegestaan: Drankjes in het voertuig
  • Niet geschikt voor: Mensen die slecht ter been zijn, Rolstoelgebruikers
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Vertrek vanuit Madrid en ontdek een stad waar christenen, joden en moslims honderden jaren geleden samenkwamen tijdens deze halve dag tour door Toledo. Bezoek de hooggotische kathedraal, Plaza de Zocodover en de kerk van Santo Tomé. Loop door dezelfde straten die worden beschreven in Don Quichot van Cervantes.
De tour begint met een busrit vanuit Madrid. Bij aankomst in Toledo stop je eerst bij de Mirador del Valle. Maak een foto van het panoramische uitzicht. Het historische centrum van Toledo ligt aan de andere kant van de rivier de Taag. Bekijk het Alcazar en de kathedraal van Toledo met hun prominente torens.
Stop in de oude stad op het Plaza del Ayuntamiento. Leer meer over de kathedraal van Toledo voordat je naar binnen gaat. Zoek naar kenmerken in de mudejarstijl. Ze zijn een voorbeeld van de invloed die de islamitische architectuur had op het ontwerp van de kerk. Mis het sierlijke retabel niet als je door de kathedraal loopt.
Loop vanaf de kathedraal door de straten naar de Joodse wijk. De gebouwen laten de vermenging van culturen van honderden jaren geleden zien, zoals de kerk van San Tome. Ga naar binnen om een groot schilderij van El Greco te bekijken. Let op de langwerpige gezichten en handen. Het zijn de handelsmerken van de schilder.
Ga verder naar de Synagoge van Santa Maria La Blanca. Kijk rond en ontdek de verschillende Joodse, Christelijke en Islamitische invloeden. Leer meer over de geschiedenis van Toledo en de bijdragen aan de Spaanse cultuur voordat je terugkeert naar Madrid.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Madrid
    • Madrid, Comunidad de Madrid, Spain

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • C. de San Bernardo, 7, 28013 Madrid, Spain | Your guide will wait for you outside the shopping arcade wearing an orange t-shirt.
    • Madrid, Comunidad de Madrid, Spain
  • PEOPLEPEOPLE
    • C. de San Bernardo, 7, 28013 Madrid, Spain | Your guide will wait for you outside the shopping arcade wearing an orange t-shirt.
    • Madrid, Comunidad de Madrid, Spain