expedia

Escape the City Antwerpen interactieve stadswandeling met puzzels

Van Groepsspellen
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 30 per reiziger* *Betaal een lagere prijs door meer dan 2 volwassenen te selecteren
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 2 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Meerdere talen
Overzicht

Ga je een dagje of weekendje weg naar Antwerpen, dan kun je veel plezier beleven aan deze stadswandeling. Een Escape spel en stadswandeling tegelijk. 3 kilometer lang en ruim 2 uur plezier voor het gezin of een groep vrienden.

Ondertussen is er tijdens dit spel genoeg tijd om op een van de terrasjes te zitten. Of lekker te shoppen in de vele leuke boetiekjes die de stad sieren. Een stadswandeling was nog nooit zo leuk. Een App helpt je met je zoektocht tijdens de stadswandeling. Speel wanneer het jou uitkomt.

Verras je groep met dit leuke uitje.

Stadswandeling Antwerpen - 'De Antwerpse Antigoon'

Volgens de legenden van de stad was er ooit een Antwerpse Antigoon actief. Iedere schipper, die met zijn boot door de Schelde voer, moest tol betalen aan deze reus. Deden ze dat niet, dan hakte de Antigoon de hand van de schipper af en gooide die in de Schelde. En nu is de Antigoon terug….

Dat wil zeggen; er is een berucht crimineel in de stad die op de diamantbeurs voor heel veel geld diamanten heeft gestolen. Hij is gesignaleerd op het Steenplein waar het spoor begint. De politie lukt het maar niet om deze Antigoon te pakken te krijgen. Ze zijn in ieder geval nog geen stap verder.

Zijn jullie echte speurneuzen en kunnen jullie de politie helpen om de Antwerpse Antigoon te vinden, zodat deze voor eens en altijd achter de tralies kan worden gezet? De inwoners van Antwerpen wachten met smart op een team zo slim als dat van jullie. Durven jullie het aan? Maak van jullie dagje uit in Antwerpen een avontuur!

Volg het spoor en laat je verrassen door de mooiste plekjes, straten en bezienswaardigheden in het centrum van Antwerpen.

  • Aantal personen per team: 1 tot 6 personen
  • Afstand: Een wandeling van ongeveer 3 km
  • Tijd: 2 uur (maar jullie mogen er 48 uur over doen), dus bij bv slecht weer kunnen jullie de volgende dag verder gaan.
  • Speel wanneer je wilt: Bestel en speel meteen of speel later
  • Eenvoudig te spelen: Zeer eenvoudige instructies om de route op je telefoon te openen en te volgen
  • Direct te spelen
  • Leuk voor jong en oud: Samen met je gezin? Samen met het gezin? Of met je vrienden? Dit spel maakt iedereen enthousiast.
  • De puzzels en opdrachten in het spel zijn niet te moeilijk, maar ook niet te gemakkelijk.

Dit spel wordt aangeboden door Groepsspellen.nl, jaarlijks worden onze spellen door duizenden mensen gespeeld. We zijn altijd bereikbaar voor vragen en hulp, ook 's avonds en in het weekend.

Naast Antwerpen is dit spel in nog veel meer steden te spelen. Check hiervoor de website van Groepsspellen.nl

Alvast veel plezier,
Richard & Marjolein

Locatie van activiteit

  • Antwerp
    • Antwerp, Belgium

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Steenplein
    • Steenplein
    • 2000, Antwerpen, Vlaams Gewest, Belgium

Beschikbaarheid controleren


Engels
  • De activiteit duurt 2 uur2 u.
    2 u.
  • Openingsuren: do 00.00 uur-23.30 uur
  • Engels
Taalopties: Engels
Prijsdetails
€ 29,95 x 1 reiziger€ 29,95

Totaal
De prijs is € 29,95
Frans
  • De activiteit duurt 2 uur2 u.
    2 u.
  • Openingsuren: do 00.00 uur-23.30 uur
  • Frans
Taalopties: Frans
Prijsdetails
€ 29,95 x 1 reiziger€ 29,95

Totaal
De prijs is € 29,95
Nederlands
  • De activiteit duurt 2 uur2 u.
    2 u.
  • Openingsuren: do 00.00 uur-23.30 uur
  • Nederlands
Taalopties: Nederlands
Prijsdetails
€ 29,95 x 1 reiziger€ 29,95

Totaal
De prijs is € 29,95
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenTe spelen in het Engels, Frans en Nederlands
  • InbegrepenInbegrepen* Het Escape the City spel. * Uitleg over de stadswandeling per e-mail. * Inloggegevens voor de App. * Start op elk gewenst moment, reserveren is niet nodig. * 24/7 help op afstand.
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenSmartphone. Jullie spelen dit spel op jullie eigen telefoon.
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenGids, de app wijst jullie de route.

Belangrijke info voor je boekt

  • Hulpdieren toegestaan
  • Opties voor openbaar vervoer zijn in de buurt aanwezig
  • Baby's en kleine kinderen kunnen in een wandel- of kinderwagen mee
  • Geschikt voor alle condities
  • Je kunt dit spel spelen op je eigen gekozen moment. Boek het Escape the City spel (Om dit spel te boeken moet je een datum kiezen, maar je kunt beginnen wanneer je wilt. Je ticket is 1 jaar geldig).
  • Je ontvangt een aparte e-mail van Groepsspellen.nl met de inloggegevens van de speciale App en uitleg om het Escape the City spel te spelen.
  • Zeer eenvoudige instructies om de route op je telefoon te openen en te volgen. Je kunt binnen een paar minuten starten.
  • Te spelen door vrijwel iedereen.
  • Te spelen door vrijwel iedereen.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Activiteitenreisplan

Antwerp
  • 2 u.
Ga je op stedentrip naar Antwerpen en ben je van plan om de stad te verkennen? Met een Escape the city maak je van dit bezoek een superleuke blijvende herinnering. Tijdens deze stadswandeling door het centrum heb je niet alleen de mooiste plekjes van de stad gezien, maar ook de plaatselijke politie een plezier gedaan door een van de grootste criminelen van de stad te vinden... De Antwerpse Antigoon.
Antwerp (rondrit)
Met dit Escape the City spel zie je rond de 20 mooiste en meest verrassende plekken van de stad. Een paar daarvan zie je hieronder.
Vlaaikensgang (rondrit)
De Vlaaikensgang is een van de mooiste en oudste gangen van Antwerpen. De naam komt van een vlaaien- en wafelhuis dat hier vroeger stond. Tegenwoordig vind je hier nog steeds leuke restaurants.
MoMu - Fashion Museum Antwerp (rondrit)
Antwerpen is niet alleen een diamantstad. Het heeft ook veel te bieden op het gebied van mode. Het Modemuseum heeft een collectie van meer dan 30.00 modeaccessoires.
Paleis op de Meir (rondrit)
Het Paleis op de Meir werd ooit gebouwd door een rijke Antwerpse koopman in 1745. Daarna was het eigendom van verschillende beroemde prinsen en een keizer.
Cathedral of Our Lady (rondrit)
Met een hoogte van 123 meter is de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal de trots van de stad. Vanuit de hele stad torent het gebouw overal bovenuit. In de kathedraal hangen verschillende werken van onder andere Rubens.
Het Steen (rondrit)
Het Steen is het kenmerkende middeleeuwse fort van Antwerpen. Je vindt er het Bezoekerscentrum, een cruiseterminal en de attractie het verhaal van Antwerpen.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIESAntwerp
    • Antwerp, Belgium

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLESteenplein
    • Steenplein
    • 2000, Antwerpen, Vlaams Gewest, Belgium

De beste deals voor activiteiten

Ontdek zelf de schatten van de wereld met geweldige deals voor activiteiten in de buurt en verder weg. Expedia biedt unieke activiteiten waardoor je Antwerp op je eigen manier kan verkennen. Of je nou van natuur, cultuur, lekker eten of avontuur houdt, we hebben de perfecte activiteit voor jou.

Topervaringen in Antwerp

Doordat je zo ontzettend veel in Antwerp kan doen, kan het plannen van de perfecte dag een hele uitdaging lijken. Op Expedia kan je gemakkelijk naar de beste bezienswaardigheden, rondleidingen en activiteiten in Antwerp zoeken. Gezinnen, koppels en zakenreizigers kunnen dankzij Expedia allemaal de perfecte activiteit in Antwerp vinden en zo een onvergetelijke reis maken.