expedia

Ervaring met halve dag Kimono en theeceremonie in Kyoto

Van SHIUN AN
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 81 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 5 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Meerdere talen
Overzicht

De kimono’s die wij leveren komen uit de persoonlijke collectie van een gecertificeerde kimono dressoir. Alle kimono's zijn gemaakt van hoogwaardige stoffen en voorzien van elegante, traditionele ontwerpen die aansluiten bij de Japanse esthetiek. Nadat de kimono dressoir je helpt de kimono aan te trekken, ben je vrij om buiten te verkennen en foto's te maken. De dichtstbijzijnde attracties bij ons zijn Daitoku-ji Tempel en Kinkaku-ji Tempel.
Na uw sightseeing keert u terug naar onze tearoom om deel te nemen aan een authentieke theeceremonie.
Dit wordt een onvergetelijke ervaring die je onderdompelt in de Japanse traditionele cultuur.

Locatie van activiteit

  • 955-1 Idachō
    • 955-1 Idachō
    • 602-8302, Kyoto, Kyoto, Japan

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • 955-1 Idachō
    • 955-1 Idachō
    • 602-8302, Kyoto, Kyoto, Japan

Beschikbaarheid controleren


Ervaring met halve dag Kimono en theeceremonie in Kyoto
  • De activiteit duurt 5 uur5 u.
    5 u.
  • Chinees
Starttijd: 09.00 uur
Prijsdetails
€ 80,79 x 1 volwassene€ 80,79

Totaal
De prijs is € 80,79
tot di. 16 sep.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Japanse sokken
  • InbegrepenInbegrepen
    Kimono
  • InbegrepenInbegrepen
    Matcha thee
  • InbegrepenInbegrepen
    Japanse snoepjes
  • InbegrepenInbegrepen
    Japanse sandalen
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Ophalen en afzetten

Belangrijke info voor je boekt

  • Baby's en kleine kinderen kunnen in een wandel- of kinderwagen mee
  • Hulpdieren toegestaan
  • Opties voor openbaar vervoer zijn in de buurt aanwezig
  • Kinderen moeten bij een volwassene op schoot zitten
  • Laat het me weten uw geslacht en lengte, zodat we kunnen bieden vlottere service op de dag.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Activiteitenreisplan

Eerst zal een professionele kimono dressoir je helpen een mooie kimono aan te trekken. Dan bent u vrij om uit te gaan voor foto's of sightseeing. (Geen gids) U komt op het afgesproken tijdstip terug om deel te nemen aan de theeceremonie. De theeceremonie wordt uitgevoerd in het Japans, met vertalingen in het Engels en Mandarijn Chinees. Tot slot trek je weer je eigen kleren aan, waarmee het einde van het evenement wordt gemarkeerd. Gasten die om 9:00 uur kimono komen dragen, komen om 12:45 uur terug. Gasten die om 10:00 uur kimono komen dragen, komen om 13:45 uur terug.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    955-1 Idachō
    • 955-1 Idachō
    • 602-8302, Kyoto, Kyoto, Japan

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    955-1 Idachō
    • 955-1 Idachō
    • 602-8302, Kyoto, Kyoto, Japan

De beste deals voor activiteiten

Ontdek zelf de schatten van de wereld met geweldige deals voor activiteiten in de buurt en verder weg. Expedia biedt unieke activiteiten waardoor je Kyoto op je eigen manier kan verkennen. Of je nou van natuur, cultuur, lekker eten of avontuur houdt, we hebben de perfecte activiteit voor jou.

Topervaringen in Kyoto

Doordat je zo ontzettend veel in Kyoto kan doen, kan het plannen van de perfecte dag een hele uitdaging lijken. Op Expedia kan je gemakkelijk naar de beste bezienswaardigheden, rondleidingen en activiteiten in Kyoto zoeken. Gezinnen, koppels en zakenreizigers kunnen dankzij Expedia allemaal de perfecte activiteit in Kyoto vinden en zo een onvergetelijke reis maken.