expedia

Illustere scholen: groepsrondleiding door MIT en Harvard

Van Boston Hidden Gems
10 van 10
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 47 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 3 u. 30 min.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht

De tour begint op de MIT-campus, waar je je gids volgt om meer te weten te komen over de geschiedenis van de school, beroemde grappen, uitvindingen en nog veel meer! Je gids laat je gebouwen zien die zijn ontworpen door wereldberoemde architecten, slaapzalen met hilarische MIT-hacks en een prachtig uitzicht op Boston vanaf de overkant van de rivier!

Na MIT brengt je gids je naar Harvard met behulp van het metrosysteem. Uw metrotarief is inbegrepen in de kosten van de tour.

Leer de geschiedenis van Harvard University, de oudste hogeschool van het land. Zie het “standbeeld van de drie leugens”, dat bezoekers bijna 150 jaar lang misleidt. Leer over de academische erfenis van Harvard, evenals een aantal nogal grillige tradities beoefend door de studenten! Bekijk het huis waar George Washington verbleef tijdens zijn bezoek aan Boston tijdens de Amerikaanse Revolutie en Harvard's aandeel in de oorlog. De tour toont je de academische, residentiële en verborgen delen van een van 's werelds meest prestigieuze universiteiten!

Locatie van activiteit

  • MIT Media Lab
    • 75 Amherst Street
    • 02139, Cambridge, Massachusetts, United States

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Ripple Cafe
    • 314 Main Street
    • 02142, Cambridge, Massachusetts, United States

Beschikbaarheid controleren


Illustere scholen: groepsrondleiding door MIT en Harvard
  • De activiteit duurt 3 uur en 30 minuten3 u. 30 min.
    3 u. 30 min.
  • Engels
Taalopties: Engels
Starttijd: 12.00 uur
Prijsdetails
€ 47,31 x 1 volwassene€ 47,31

Totaal
De prijs is € 47,31
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenMetrokaartje van MIT naar Harvard
  • InbegrepenInbegrepenGidsdiensten
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenFooi

Belangrijke info voor je boekt

  • Hulpdieren toegestaan
  • Opties voor openbaar vervoer zijn in de buurt aanwezig
  • Reizigers moeten ten minste een gemiddelde conditie hebben
  • Tour begint precies op tijd. Als u te laat komt, kunt u de reisgroep inhalen door de tourstops te volgen die op het reisschema staan vermeld. De eerste tourstop is MIT Media Lab, de tweede stop is het Green Building, enzovoort. Uw gids kan geen telefoontjes beantwoorden om u door te verwijzen nadat de tour is begonnen.
  • Weekend vs Weekday Tours - de tour gaat alleen doordeweeks binnen in sommige MIT-gebouwen! De campusgebouwen van het MIT zijn gesloten in het weekend en op feestdagen. Op de dagen dat we niet naar MIT gaan, is de tourprijs $5 minder. Harvard staat geen openbare rondleidingen toe in gebouwen.
  • Parkeren is erg moeilijk te vinden in de buurt van het startpunt van de tour. We raden ten zeerste af om zelf te rijden en raden aan om het openbaar vervoer of een taxi/Uber te nemen. De dichtstbijzijnde garage naast het startpunt van de tour is de Green Garage in Kendall en kost $ 38 voor meer dan 3 uur. Er is zeer beperkt betaald parkeren op straat beschikbaar rond het startgebied van de tour. We raden u aan om minimaal 30 minuten vóór de starttijd van de tour aan te komen om te zoeken naar betaald parkeren.
  • Het openbaar vervoer is de gemakkelijkste manier om het startpunt van de tour te bereiken. Neem de MBTA (metro) naar het Kendall/MIT-station op de rode lijn. Het startpunt van de tour ligt naast de hoofdingang van het metrostation.
  • Deze tour richt zich op geschiedenis, architectuur en verhalen over de twee universiteiten. Als je op zoek bent naar een rondleiding voor toekomstige perspectiefstudenten, neem dan contact op met de afdeling toelating van de universiteit.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Activiteitenreisplan

MIT Media Lab
  • 15 min.
Bekijk het MIT Media Lab, de thuisbasis van enkele van de meest innovatieve interdisciplinaire creaties die voortkomen uit MIT.
Green Building
  • 10 min.
Zie het Groene Gebouw, ontworpen door I.M.Pei. Leer meer over de beroemde studentengrap 'Tetris'.
Massachusetts Institute of Technology (MIT)
  • 15 min.
Bekijk de iconische MIT Dome en leer meer over de politieauto die bovenop de koepel is geplaatst om te protesteren tegen parkeerboetes.
Harvard Bridge
  • 10 min.
Zie de Smoot-markeringen op de Harvard Bridge, die Cambridge en Boston met elkaar verbindt. Maak een foto van de skyline van Boston.
MIT Banana Lounge
  • 15 min.
Leer meer over het hilarische verhaal achter de Banana Lounge.
Stata Center
  • 10 min.
Bekijk het eigenzinnige State Center, zowel een architectonisch wonder als een designnachtmerrie.
Kendall/MIT
  • 20 min.
  • Toegangsticket inbegrepen
Neem de metro op de rode lijn, twee haltes naar de Harvard University Area. De kosten van de metrorit zijn bij de tour inbegrepen. Uw gids zal u instructies geven over het gebruik van de metro.
Massachusetts Ave @ Johnston Gate
  • 10 min.
Ga Harvard Yard binnen via de hoofdingang - Johnson Gate.
John Harvard Statue
  • 15 min.
Ontdek waarom het beroemde standbeeld van Harvard Yard het 'Standbeeld van de Drie Leugens' wordt genoemd.
Harvard Yard
  • 10 min.
Leer meer over de verschillende slaapzalen rondom de historische Harvard Yard en wie daar woonden toen ze op Harvard waren.
Memorial Hall Harvard University
  • 15 min.
Zie Memorial Hall, een multifunctioneel gebouw in een oude kerk.
Harvard Memorial Church
  • 10 min.
Zie de Memorial Church, midden op Harvard Yard.
The Harry Elkins Widener Memorial Library
  • 10 min.
Bekijk de hoofdbibliotheek van Harvard University en hoor het tragische verhaal erachter.
Wadsworth House
  • 10 min.
Bekijk een van de oudste gebouwen in Harvard Yard, waar George Washington verbleef tijdens de Amerikaanse Revolutie.
Lowell House
  • 20 min.
Bekijk enkele woningen van de Upper Classmen van de Harvard University en leer meer over de traditie van "Housing Day".
Harvard Square
  • 10 min.
Beëindig de tour op het bruisende Harvard Square. Uw gids kan plaatsen aanbevelen voor souvenirs en/of lunch.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIESMIT Media Lab
    • 75 Amherst Street
    • 02139, Cambridge, Massachusetts, United States

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLERipple Cafe
    • 314 Main Street
    • 02142, Cambridge, Massachusetts, United States

De beste deals voor activiteiten

Ontdek zelf de schatten van de wereld met geweldige deals voor activiteiten in de buurt en verder weg. Expedia biedt unieke activiteiten waardoor je Cambridge op je eigen manier kan verkennen. Of je nou van natuur, cultuur, lekker eten of avontuur houdt, we hebben de perfecte activiteit voor jou.

Topervaringen in Cambridge

Doordat je zo ontzettend veel in Cambridge kan doen, kan het plannen van de perfecte dag een hele uitdaging lijken. Op Expedia kan je gemakkelijk naar de beste bezienswaardigheden, rondleidingen en activiteiten in Cambridge zoeken. Gezinnen, koppels en zakenreizigers kunnen dankzij Expedia allemaal de perfecte activiteit in Cambridge vinden en zo een onvergetelijke reis maken.