




Uluru-Kata Tjuta National Park 2 Daagse Kampeertour - vanaf Ayers Rock retour
Van Autopia Tours
Wat is inbegrepen?
Overzicht
Locatie van activiteit
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
Beschikbaarheid controleren
Sorry, deze activiteit is niet beschikbaar op do. 18 dec
Kies een andere datum.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling
Wat is wel en niet inbegrepen
Belangrijke info voor je boekt
- Verplichte gegevens - Passagiersgegevens zijn vereist op het moment van boeken, inclusief volledige namen, dieetwensen, vluchtgegevens, geboortedatum
- Dieetwensen - Hoewel we ernaar streven om aan de meeste dieetwensen te voldoen, moeten passagiers hun dieetwensen aan hun boekingsagent doorgeven op het moment van boeken.
- Conditieniveau - Een gemiddelde conditie is vereist om de wandelingen te kunnen volbrengen. De lengte van de wandelingen zal tussen de 2 km en 3 km per dag zijn, vaak over steile rotsachtige stukken en in direct zonlicht en hoge luchtvochtigheid.
- Leeftijdsbeperkingen - Kinderen van 8 tot 17 jaar moeten altijd worden begeleid door een volwassene of wettelijke voogd. De tour is niet geschikt voor baby's of kinderen van 7 jaar en jonger.
- Overwegingen m.b.t. mobiliteit - Deze excursie is niet geschikt voor reizigers met mobiliteitsbeperkingen, zoals mensen die gebruik maken van een rolstoel, rollator, kinderwagen of wandelwagen.
- In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing