expedia

Kreta: Chania, Meer van Kournas en Rethymno Tour

Van TOURLINE
8.6 van 10
Uitstekend
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 40 per volwassene

Wat is inbegrepen?

  • Gratis annulering mogelijk
  • 13 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Bij geselecteerde hotels ophalen
  • Meerdere talen

Overzicht

  • Rijd langs de noordwestkust van Kreta met panoramisch uitzicht op zee
  • Ontdek de rijke Ottomaanse, Venetiaanse en Byzantijnse geschiedenis van Chania
  • Snuffel naar souvenirs van leer en aardewerk op de marktstraten van Chania.
  • SSwem of huur een waterfiets bij het Kournasmeer, het enige zoetwatermeer op Kreta
  • Wandel door de historische steegjes en haven van het charmante Rethymno

Locatie van activiteit

    • Heraklion
    • Heraklion, Greece

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • Heraklion
    • Heraklion, Greece

Beschikbaarheid controleren

Ophalen uit Malia
  • De activiteit duurt 13 uur13 u.
    13 u.
  • Duits

Ophalen en wegbrengen vanaf de hoofdweg, deels vanaf de uitgang van hotels van Malia Bay, Carolina Mare, Malia Park, Triton Garden, Sirens Beach, Ambrosia, Kernos Beach, Ikaros, Philipidis SM, Malia kerk, Mc Donalds, Restaurant Drossia,

Starttijd: 07.00 UUR
Prijsdetails
€ 40,00 x 1 volwassene€ 40,00
Totaal
De prijs is € 40,00
tot do. 26 mrt
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Ophalen en wegbrengen vanaf de hoofdweg, deels vanaf de uitgang van hotels uit Sissi, Malia, Stalis, Hersonissos, Analipsi, Anissaras, Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Karteros, Heraklion, Ammoudara Beach - Heraklion, Agia Pelagia en Lygaria, Fodele en Bali.
  • InbegrepenInbegrepen
    Vervoer per moderne bus met airconditioning
  • InbegrepenInbegrepen
    Ervaren bestuurder
  • InbegrepenInbegrepen
    Live commentaar door een gids
  • InbegrepenInbegrepen
    Aansprakelijkheidsverzekering
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Eten en drinken

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet toegestaan: Huisdieren
  • Niet geschikt voor: Rolstoelgebruikers
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Ga met ons mee op reis naar de prachtige westkant van Kreta, waar geschiedenis en natuur samenkomen. Onze eerste stop is Chania, een van de charmantste steden op het eiland. Chania bestaat uit twee delen: de Oude Stad, met zijn prachtige Venetiaanse haven, en de Nieuwe Stad, gebouwd buiten de oude stadsmuren. De Oude Stad, vaak het “Venetië van het Oosten” genoemd, zit vol geschiedenis. Als je door de straten loopt, zie je een mix van culturen - Romeinse ruïnes, Turkse moskeeën, Venetiaanse forten, oude herenhuizen en de beroemde vuurtoren.

Vervolgens bezoeken we het Kournasmeer, het enige natuurlijke zoetwatermeer op Kreta. Deze vredige plek wordt omringd door groene heuvels en is de thuisbasis van zeldzame vissen en vogels, waaronder palingen, waterhoentjes en tweekleurige schildpadden. Vanwege het unieke ecosysteem is het een beschermd gebied onder Natura 2000. Hier kun je zwemmen in het heldere water, een waterfiets huren om het rustige water te verkennen, een wandeling maken rond het meer of gewoon ontspannen en genieten van het uitzicht voor de lunch.

Op de terugweg stoppen we in Rethymno, de op twee na grootste stad van Kreta. Deze stad is een fascinerende mix van verschillende culturen, met invloeden van de Venetianen, Ottomanen en oude Grieken. Wandel door de smalle straatjes van de Oude Stad, bekijk de Turkse minaretten en Venetiaanse forten, of geniet gewoon van een kopje koffie aan de prachtige haven.

Ga met ons mee voor een onvergetelijke dag op ontdekkingstocht naar de geschiedenis, cultuur en natuurlijke schoonheid van West-Kreta! Bekijk het op onze nieuwste video: https://youtu.be/2GMDuLXQqcE?si=3nctkFVsVFNWvre2

Tour schema:
07:00 - 09:30: Ophalen
09:50: Stop in Skaleta voor ontbijt en WC
10:05 - 11:30: Aankomst in Chania & sightseeing
11:30: Vertrek uit Chania
13:45: Aankomst bij het Kournasmeer (om te zwemmen en te lunchen)
14:45: Vertrek vanaf het Kournasmeer
16:15: Aankomst in Rethymno
16:45: Vertrek uit Rethymno
19:00 - 20:15: Terugkeer naar hotels - Afzetten

Wat je kunt verwachten:

Comfortabel vervoer in een moderne bus met airconditioning.

Veel vrije tijd om te zwemmen, fotograferen en ontdekken.

Prachtige landschappen en panoramische uitzichten gedurende de hele dag.

Lokale inzichten en begeleiding van je professionele reisleider.

Details tour:

Route: 340 km

Duur: ongeveer 11-12 uur, afhankelijk van de locatie van het hotel

Verblijf Chania: ca. 2 uur

Verblijf aan het Kournas meer: ongeveer 1 ½ uur

Verblijf in Rethymno: ongeveer 1 uur en 15 min.

Opmerking voor de operator:
Deze tour wordt rechtstreeks georganiseerd en uitgevoerd door TOURLINE, je plaatselijke aanbieder. Boeken via deze pagina betekent dat je reserveert bij de officiële touroperator-niet bij een wederverkoper.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Heraklion
    • Heraklion, Greece

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • Heraklion
    • Heraklion, Greece