expedia

Uvita: Terraba Sierpe Wildlife Mangrove Kajak Tour CostaRica

Van Travel Costa Rica -Worldwide Experiences
10 van 10
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 139 per volwassene
Wat is inbegrepen?
Overzicht
  • Geniet van een langzame kajaktocht rond de mangrove om verschillende diersoorten te observeren
  • Onze rondleidingen nemen je mee door de beschermde zijrivieren en mangroves
  • Ga met ons mee en je krijgt de kans om verschillende diersoorten te zien
  • Tijdens de tour leer je over de schoonheid van de tropische flora & fauna
  • Ontdek een verborgen paradijs in de mangrovebossen in Costa Rica!

Locatie van activiteit

    • Uvita
    • Uvita, Provincia de Puntarenas, Costa Rica

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • 29WJ+F5M, Provincia de Puntarenas, Coronado, Costa Rica | We meet right here. We will be waiting for you with a happy face to show the paradise where we live !
    • Coronado, Provincia de Puntarenas, Costa Rica

Beschikbaarheid controleren


Geldig voor 3 uur, Uvita: Terraba Sierpe Wildlife Mangrove Kajak Tour CostaRica in het Engels
  • De activiteit duurt 3 uur3 u.
    3 u.
  • Engels
Prijsdetails
€ 139,00 x 2 volwassenen€ 278,00

Totaal
De prijs is € 278,00
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Professionele en gecertificeerde tweetalige reisleiding
  • InbegrepenInbegrepen
    Volledige assistentie
  • InbegrepenInbegrepen
    Entreeprijs
  • InbegrepenInbegrepen
    Gratis parkeren
  • InbegrepenInbegrepen
    Reisverzekering
  • InbegrepenInbegrepen
    Gratis informatie
  • InbegrepenInbegrepen
    Water of kokoswater
  • InbegrepenInbegrepen
    Kajak
  • InbegrepenInbegrepen
    Kajaks - beschikbaar voor 1 of 2 passagiers
  • InbegrepenInbegrepen
    Reddingsvesten

Belangrijke info voor je boekt

  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

De natuurlijke schoonheid van de mangrovekanalen van Terraba Sierpe is adembenemend; het mangrovebos is hallucinerend. Bij Travel Costa Rica doen we ons best om je groep een onvergetelijke ervaring te bezorgen. We kunnen je een aantal plaatsen laten zien die zelfs de lokale bevolking nog nooit heeft gezien…

Onze begeleide tochten gaan door de beschermde zijrivieren en mangroves met een overvloed aan wilde dieren. Ga met ons mee en maak kans om drie verschillende apensoorten te zien, veel vogels waaronder Ara's, Reigers, Zilverreigers, Caracara's, IJsvogels en Haviken, plus de traag bewegende luiaard, krokodillen, kaaimannen, slangen, schildpadden, de snelle Jezus-hagedis die over het water raast en nog veel meer. Onze meertalige lokale gidsen kennen de rivier goed. Als ze een dier of vogel zien, positioneren ze de boot voor een prachtig uitzicht en de perfecte foto voor de camera.

De leuke drie uur durende kajak- of SUP-tour is inclusief toegangsprijs, alle uitrusting, parkeren en gebotteld water om fris te blijven. Een spannende en informatieve tour, waarbij je de schoonheid en het unieke van de tropische flora en fauna van Sierpe en het kwetsbare ecosysteem van Terraba's Mangrove leert kennen.

Of je nu kiest voor mangrove wildlife of een betoverende vogelexcursie, je voetafdruk op de natuur zal een minimale impact hebben terwijl je de natuur op haar best bewondert. De meeste van onze tours zijn privé en weg van de drukte.

Je zult verrukt zijn over de verscheidenheid en overvloed aan wilde dieren en vogelsoorten. Eekhoorns, brulapen, cappuccino-apen, enorme krokodillen en kaaimannen, blauwe reigers, ibissen en ara's worden vaak gespot.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Uvita
    • Uvita, Provincia de Puntarenas, Costa Rica

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • 29WJ+F5M, Provincia de Puntarenas, Coronado, Costa Rica | We meet right here. We will be waiting for you with a happy face to show the paradise where we live !
    • Coronado, Provincia de Puntarenas, Costa Rica