




Vanuit La Spezia: Excursie van een hele dag naar Pisa en Lucca
Van Sightseeing Experience
8/10
8 van 10Gratis annulering mogelijk
Wat is inbegrepen?
Overzicht
Locatie van activiteit
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.
Beschikbaarheid controleren
Alleen overdracht
Deze optie is inclusief GT Bus, deskundige reisleider en vrije tijd, maar exclusief wandeltour en toegang tot de Scheve Toren.
Starttijd: 09.30 uur
Prijsdetails
€ 49,00 x 1 volwassene€ 49,00
Totaal
tot ma. 7 jul.
Klassieke optie: Transfer + Wandeling met een local in Lucca
Deze optie is inclusief GT Bus, deskundige reisleider en wandeltour in Lucca, maar exclusief toegang tot de Scheve Toren.
Starttijd: 09.30 uur
Prijsdetails
€ 54,00 x 1 volwassene€ 54,00
Totaal
tot ma. 7 jul.
Klassieke optie + ingang Scheve Toren
Deze optie is inclusief GT Bus, deskundige reisleider, wandeltour in Lucca en toegang tot de Scheve Toren.
Kinderen jonger dan 8 jaar hebben geen toegang.
Starttijd: 09.30 uur
Prijsdetails
€ 84,00 x 1 volwassene€ 84,00
Totaal
tot ma. 7 jul.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling
Wat is wel en niet inbegrepen
Belangrijke info voor je boekt
- Tijden zijn afhankelijk van het verkeer
- De serviceprovider is niet verantwoordelijk voor vertragingen door gebeurtenissen waar hij geen invloed op heeft
- Vertrektijden zijn onder voorbehoud van wijzigingen vanwege de aankomst van Cruiseschepen
- De volgorde van het bezoek kan veranderen, neem contact op met onze lokale medewerkers om dit te bevestigen.
- Toegang tot de Scheve Toren is verboden voor kinderen jonger dan 8 jaar
- Als je schip een routewijziging of schemawijziging doorvoert en je in een andere haven of op een ander tijdstip aankomt, ga er dan niet vanuit dat je tour geannuleerd is. Je tour zal in de nieuwe haven of op het nieuwe tijdstip gepland worden. Bel onze vertegenwoordiger om de nieuwe gegevens te bevestigen.
- Trefpunt net buiten de cruiseterminal
- Gegarandeerd op tijd terug naar het schip.
- In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing