Aparthotel

Portman House

4.0-sterrenaccommodatie
Aparthotel met gratis ontbijt en een 24-uurs receptie in Scone

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Portman House

Standaard appartement, 1 slaapkamer, niet-roken, kitchenette (Apartment) | Luxe beddengoed, een kluis op de kamer, een bureau, geluiddichte muren
Exterieur
Standaard appartement, 1 slaapkamer, niet-roken, kitchenette (Apartment) | Uitzicht op de binnenplaats
Standaard studio, niet-roken, kitchenette (Studio Apartment) | Privékitchenette | Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Receptie 24/7
  • Ontbijt inbegrepen
  • Schoonmaakservice
  • Wasservice
  • Keuken
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 129
inclusief belastingen en toeslagen
24 jul - 25 jul

Kameropties

Standaard studio, niet-roken, kitchenette (Studio Apartment)

Hoogtepunten

Balkon of terras
Geluidsisolatie
Airconditioning
Kitchenette
Een koelkast
Een vaatwasser
Televisie
Wasmachine
  • 38 m²
  • Studio
  • 1 badkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard appartement, 1 slaapkamer, niet-roken, kitchenette (Apartment)

Hoogtepunten

Balkon of terras
Geluidsisolatie
Airconditioning
Kitchenette
Een koelkast
Een vaatwasser
Televisie
Wasmachine
  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
205 Kelly Street, Scone, NSW, 2337

In de buurt

  • Scone & Upper Hunter Historical Society Museum - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Bill Rose Sports Complex - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Scone Golf Club - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Scone Park - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • White Park - 1 min. rijden - 0.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Scone - 11 min. wandelen
  • Newcastle, NSW (NTL-Williamtown) - 119 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬18 min. wandelen
  • ‪Thoroughbred Hotel - ‬3 min. wandelen
  • ‪Scone RSL Club - ‬3 min. wandelen
  • ‪The Cottage - ‬3 min. wandelen
  • ‪Subway - ‬3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Portman House

Aparthotel met gratis ontbijt en een 24-uurs receptie in Scone
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een wasserij, een 24-uurs receptie en gratis ontbijt. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Geniet in elk aparthotel van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met kabelzenders, terwijl een koffie/theemaker en een vaatwasser voor nog meer comfort zorgen.
Portman House heeft 8 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger. Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.

Talen

Engels

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: AUD 10 per nacht

Kitchenette

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Gratis continentaal ontbijt dagelijks beschikbaar

Slaapkamers

  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Tv met kabelzenders

Buiten

  • Balkon/terras

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een nationaal park

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 8 units
  • Geluiddichte muren

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 10.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: AUD 10.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Portman House Apartment Scone
Portman House Apartment
Portman House Scone
Portman House
Portman House Scone
Portman House Aparthotel
Portman House Aparthotel Scone

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Portman House?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Portman House?

Vandaag, 20 jul. 2025, kost een verblijf bij Portman House van één nacht voor twee volwassenen op 24 jul. 2025 min. € 129,16, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel berekent Portman House voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Portman House inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Portman House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Portman House?

Dit aparthotel ligt in een nationaal park, op 10 minuten wandelen van White Park, Scone & Upper Hunter Historical Society Museum en St Lukes Church. Ook Bill Rose Sports Complex en Scone Golf Club liggen op 10 minuten wandelen. Station Scone ligt op 11 minuten wandelen.

Beoordelingen over Portman House

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 83 van 107 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 107 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 107 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 107 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 107 beoordelingen

9,6/10

Netheid

9,2/10

Personeel en service

9,6/10

Voorzieningen

9,4/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

7,0/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

6/10

The room was spacious; the bed was great. The continental breakfast was average. The outside sitting area was filthy. The toilet flush kept sticking. The water pressure is low. THE NOISE FROM THE PASSING TRAINS BLOWING THEIR HORNS DURING THE NIGHT WAS VERY ANNOYING.
1 nacht verbleven in juni 2025

10/10

Always clean and soundproofed rooms. Great to have a kitchenette when travelling for work.
1 nacht verbleven in maart 2025

10/10

Would recommend this property and will definitely stay again.
1 nacht verbleven in november 2024

10/10

1 nacht verbleven in september 2024

10/10

Everything fantastic including MASSIVE tv with full Foxtel. Beautiful town, friendly people. Make sure you visit Cafe on Kelly and Hunter Warbirds.
2 nachten verbleven in september 2024

10/10

Business trip over night stay so excited there was an electric blanket because it is winter also heating up the room was quick using the heating system
1 nacht verbleven in augustus 2024

10/10

Hotel was amazing. The owner seemed to think of everything. Exceeded expectations in a town that was a little underwhelming. Thanks for the great hospitality.
1 nacht verbleven in juni 2024

8/10

Central location , parking is great and we could walk to food locations.
1 nacht verbleven in december 2023

10/10

1 nacht verbleven in juli 2023

8/10

The beds were very comfortable, the shower was good and it was centrally located. Not enough light or green space for me, the area to sit out was stark.
2 nachten verbleven in mei 2023

10/10

Large rooms, clean spaces and good kitchenette
1 nacht verbleven in april 2023

8/10

1 nacht verbleven in april 2023

10/10

Portman's House is the best accommodation I have stayed in. I have stayed in all the accommodations in Scone, and this one by far surpasses the others. I LOVE that there is a separate room with a TV so that the couple has a TV each. I LOVE that there is a washing machine and dryer, so do not need to go to the launderette. I LOVE that the car has its own garage, and not out in the elements. I love that there is an open private space to sit out with coffee. I cannot give this place a high enough praise, it has been well thought out with a woman;s touch. I LOVE that breakfast was supplied. The bed was very comfortable and plenty of hanging space.I LOVED that there was double-glazing on the bedroom window. Thank you for the best comfortable experience. I shall return.
3 nachten verbleven in maart 2023

10/10

Excellent

8/10

1 nacht verbleven in december 2022

10/10

Very comfortable and good value
1 nacht verbleven in juni 2022

10/10

Modern style, convenient location, comfortable good amenities
1 nacht verbleven in juni 2022

10/10

Fantastic location. Clean and modern.
2 nachten verbleven in april 2022

10/10

Very tidy and central location to town.
5 nachten verbleven in januari 2022

8/10

Good location was close to amenities, and was clean and tidy
1 nacht verbleven in november 2021

8/10

I was happy with my stay. Centrally located and walk to most places
1 nacht verbleven in oktober 2021

10/10

Overall the property was fantastic, it was modern, neat and tidy, the bed was extremely comfortable. My only criticisms (and these were very minor) was the carpet was a little dirty. I was wearing socks inside and they got a little dirty. The other was my towel was starting to show a little wear and tear. They were the only two tiny things I could find wrong, everything else was great and I enjoyed my stay.
1 nacht verbleven in oktober 2021

10/10

2 nachten verbleven in april 2021

10/10

Lovely modern & clean apartment.
1 nacht verbleven in april 2021

10/10

Comfortable stop-over
1 nacht verbleven in maart 2021