Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa for 10 people - swimming pool - 180° panoramic view - 5 air-conditioned bedrooms
Gezinsvriendelijke villa in Saint-Raphaël
Deze villa beschikt naast een wasserij over een tuin. Deze villa heeft 5 slaapkamers en biedt gratis wifi en een dvd-speler. De keuken heeft een koelkast en een oven, terwijl een privézwembad en een open haard enkele luxe voorzieningen zijn. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een privézwembad en een open haard. Elke kamer heeft een balkon. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke televisie heeft een dvd-speler. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatiebeheerder
Nicolas LAUGIER
Talen
Engels, Frans
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamer
4 badkamers
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Houtkachel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een dierentuin
In een dorp
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Boot
Golf
Kajak
Padel
Tennis
Watersportuitrusting
Casino in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Parasailing in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Watertuben in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Recycleren
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tuin
Unitgrootte: 170 vierkante meter
Waterbesparende toiletten
Gelijkaardige accommodaties
Completely renovated villa for 10 people with a view of the sea and swimming pool
Completely renovated villa for 10 people with a view of the sea and swimming pool
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Saint-Raphaël, Var
In de buurt
Calanques d'Antheor - 15 min. wandelen - 1.2 km
Agay Strand - 17 min. wandelen - 1.5 km
Cap du Dramont - 7 min. rijden - 4.3 km
Plage Naturiste Cap Roux - 7 min. rijden - 5.0 km
Plage de Boulouris - 9 min. rijden - 6.7 km
Lokaal vervoer
Station Saint-Raphaël Le Dramont - 9 min. rijden
Nice (NCE-Côte d'Azur) - 75 min. rijden
Restaurants
McDonald's - 16 min. rijden
Plage de la Tortue - 13 min. rijden
La Favouille - 5 min. rijden
Urban Beach - 13 min. rijden
Tiki Plage - 8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa for 10 people - swimming pool - 180° panoramic view - 5 air-conditioned bedrooms over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa for 10 people - swimming pool - 180° panoramic view - 5 air-conditioned bedrooms ?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Villa for 10 people - swimming pool - 180° panoramic view - 5 air-conditioned bedrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa for 10 people - swimming pool - 180° panoramic view - 5 air-conditioned bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa for 10 people - swimming pool - 180° panoramic view - 5 air-conditioned bedrooms ?
Deze gezinsvriendelijke villa in Saint-Raphaël ligt bij de zee, op 3 km afstand van Plage de la Beaumette, Agay Beach en Massif de l'Esterel. Ook Calanques d'Antheor en Plage du Camp Long liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Villa for 10 people - swimming pool - 180° panoramic view - 5 air-conditioned bedrooms
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10/10
Netheid
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
10 jul 2025
Positief: Netheid
Villa with a wonderful view
We had a really nice week in the villa. The weather was hot and about 36 degrees every day. So it was very nice with AC in the bedrooms and the refreshing pool. The bedroom layout was very good and the house didn’t miss any equipment. Dinners at the terrace was wonderful with the sunset over the Agay bay area.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Silvia W.
6 jul 2024
Positief: Netheid
Villa mit toller Aussicht
Wir haben zwei tolle Wochen im Haus von Nicolas verbracht. Es war sehr sauber und gemütlich.
Der Ausblick von der Terrasse war traumhaft, tolle Sonnenuntergänge, das Esterel direkt vor uns.
Sehr gerne kommen wir wieder, wir freuen uns schon auf das nächste Mal.
Bis dahin adieu😊😊
Silvia W.
14 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Thomas G.
29 jul 2023
Positief: Netheid
Breathtaking views
The property boasts breathtaking views of the Mediterranean Sea in a very nice classic Provence style home. Great pool area. No HVAC system may be a lack for some people, but plenty of fans in the house instead. Very easy communication with the property owner. Highly recommended.