Plaza Municipal Jose Parres Arias - 8 min. rijden - 4.2 km
Parroquia de San Cristóbal - 8 min. rijden - 4.2 km
El Tecolote Mazamitla Park - 15 min. rijden - 8.0 km
Waterval El Salto - 18 min. rijden - 6.9 km
Restaurants
Aguacatlán Cocina Tradicional - 9 min. rijden
Casa Magna - 8 min. rijden
¡Ta Rico! Cafeteria de Especialidad - 8 min. rijden
Birrieria ¡ Aquí Es Jalisco ! - 8 min. rijden
Birriería el Paisa - 8 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Las Morenas - Tres Lunas Domo
Huisje met gratis parkeerplaatsen in Mazamitla
Dit rookvrije huisje heeft niet alleen een tuin, maar ook gasgrills en een picknickplaats. Parkeren is gratis. De 13 huisjes beschikken naast gemakken als een keuken en een koffie/theemaker over een eigen tuin en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Een regendouche en gratis toiletartikelen zijn enkele van de overige voorzieningen.
Las Morenas - Tres Lunas Domo heeft 13 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en gratis toiletartikelen. De keukens beschikken onder meer over kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche. Elke flatscreentelevisie van 50 inch heeft satellietzenders.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
13 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Las Morenas Tres Lunas Domo
Las Morenas - Tres Lunas Domo Cabin
Las Morenas - Tres Lunas Domo Mazamitla
Las Morenas - Tres Lunas Domo Cabin Mazamitla
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Las Morenas - Tres Lunas Domo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel berekent Las Morenas - Tres Lunas Domo voor parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Las Morenas - Tres Lunas Domo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Las Morenas - Tres Lunas Domo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Las Morenas - Tres Lunas Domo?
Dit huisje ligt in de bergen, op 5 km afstand van La Zanja Municipal Park, Plaza Municipal Jose Parres Arias en Parroquia de San Cristóbal. Ook Waterval El Salto en El Tecolote Mazamitla Park liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Las Morenas - Tres Lunas Domo
Beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 13 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 13 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 13 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 13 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 13 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
9,4/10
Netheid
9,8/10
Voorzieningen
9,6/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
9,8/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
10/10
Instalación súper cómoda, cumplió con todas mis expectativas.
Súper recomendado!!
Ana Guadalupe
1 nacht verbleven in april 2025
10/10
Nuestra estancia fue más que placentera el lugar es super tranquilo los esncargados siempre al pendiente y nos recibieron muy atentos sin duda alguna volveremos a regresar ☺️ Gracias por todas las atenciones
Karina Francisca
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10
Juan
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10
Eduardo
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10
Un lugar muy bonito fue más de lo que esperaba 100% recomendable
Hilda
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10
Excelente opción para hospedarse
Michel
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10
Muy lindo y romántico alojamiento
DEYANIRA
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10
Todo muy lindo limpio e impecable
Angelica Patricia
2 nachten verbleven in december 2024
10/10
Absolutely gorgeous. All amenities, towels, kitchen wear, to blankets are all top quality. Beautifully mantained and well kept. Will definitely return.
Santina
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10
Excelente estancia, muy tranquilo
Giovanny
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10
Perfecto
Erick
1 nacht verbleven in december 2024
6/10
Juan los mejores
3 nachten verbleven in december 2024
10/10
El lugar es muy agradable y tranquilo para descansar