Bajo el Cielo Glamping

2.0-sterrenaccommodatie
Camping met gratis ontbijt en een restaurant in Guatavita

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Bajo el Cielo Glamping

Panorama tent, en-suite badkamer, uitzicht op bergen (Eco Tent) | 1 slaapkamer, donsdekens, extra bedden (toeslag), beddengoed
Panorama tent, en-suite badkamer, uitzicht op bergen (Eco Tent) | 1 slaapkamer, donsdekens, extra bedden (toeslag), beddengoed
Panorama tent, en-suite badkamer, uitzicht op bergen (Eco Tent) | 1 slaapkamer, donsdekens, extra bedden (toeslag), beddengoed
Panorama tent, en-suite badkamer, uitzicht op bergen (Eco Tent) | 1 slaapkamer, donsdekens, extra bedden (toeslag), beddengoed
Deluxe tweepersoonskamer, niet-roken, uitzicht op lagune (Domo Doble) | 1 slaapkamer, donsdekens, extra bedden (toeslag), beddengoed

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Bar
  • Huisdiervriendelijk
  • Roomservice
  • Schoonmaakservice
  • Parkeren inbegrepen

Kameropties

Panorama tent, en-suite badkamer, uitzicht op bergen (Eco Tent)

Hoogtepunten

Aparte slaapkamer
Een donzen dekbed
Een regendouche
Badjassen
Een privébadkamer
Designer toiletartikelen
Huisdiervriendelijk
Dagelijkse huishoudservice
  • 10 m²
  • Studio
  • 1 badkamer
  • Uitzicht op de bergen
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe tweepersoonskamer, niet-roken, uitzicht op lagune (Domo Doble)

Hoogtepunten

Aparte slaapkamer
Een donzen dekbed
Een privébadkamer
Designer toiletartikelen
Een regendouche
Huisdiervriendelijk
Dagelijkse huishoudservice
  • 21 m²
  • Studio
  • 1 badkamer
  • Uitzicht op de lagune
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Tweepersoonskamer, bubbelbad (Domo Doble)

Hoogtepunten

Aparte slaapkamer
Een donzen dekbed
Een regendouche
Een bubbelbad
Een privébadkamer
Designer toiletartikelen
Badjassen
Huisdiervriendelijk
  • 21 m²
  • Studio
  • 1 badkamer
  • Uitzicht op de lagune
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Vereda Montecillo, Guatavita, Guatavita

In de buurt

  • Het Ondersteboven Huis - 6 min. rijden - 4.3 km
  • Laguna Guatavita - 32 min. rijden - 16.0 km
  • Parque Jaime Duque - 35 min. rijden - 26.4 km
  • Zoutkathedraal van Zipaquirá - 49 min. rijden - 39.3 km
  • Unicentro Bogotá - 55 min. rijden - 49.0 km

Lokaal vervoer

  • Cajicá Station - 42 min. rijden
  • Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 131 min. rijden

Restaurants

  • ‪Guasca - ‬14 min. rijden
  • ‪Guatavita Gourmet Café - ‬4 min. rijden
  • ‪Empanadas Ana Gloria - ‬37 min. rijden
  • ‪Estancia San Antonio - ‬23 min. rijden
  • ‪La Cava Guatava - ‬6 min. rijden

Over deze accommodatie

Bajo el Cielo Glamping

Camping met gratis ontbijt en een restaurant in Guatavita
Deze rookvrije camping beschikt naast een restaurant over een bar/lounge en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Gratis Engels ontbijt, gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Hulp bij uitstappen/tickets en meertalig personeel zijn enkele van de overige voorzieningen. De 9 accommodaties bieden roomservice, een regendouche en een donsdeken aan.
Bajo el Cielo Glamping heeft 9 kamers. Alle bedden hebben donsdekens. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en designer toiletartikelen. Extra bedden (toeslag) zijn ook beschikbaar.Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Talen

Engels, Frans, Spaans

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 08.00 uur en 19.00 uur
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Eetopties

  • Gratis Engels ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.00 uur
  • Beperkte roomservice
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Privépicknicks

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed
  • Extra bed: COP 100.000 per nacht
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Designer toiletartikelen
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier
  • Toeslag: COP 45.000 per huisdier per verblijf

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Aanzoek-/romantische pakketten
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur
  • Ecotours in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 9 units
  • Fietsenverhuur

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je COP 45000 per huisdier, per verblijf
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan COP 100000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: COP 280000 per voertuig (retour)
  • Toeslag voor huisdieren: COP 45000 per huisdier, per verblijf
  • Toeslag voor extra bed: COP 100000.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: PayPal
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Bajo Cielo Glamping Guatavita
Bajo el Cielo Glamping Campsite
Bajo el Cielo Glamping Guatavita
Bajo el Cielo Glamping Campsite Guatavita

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Bajo el Cielo Glamping?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van COP 45000 per huisdier, per verblijf.

Hoeveel berekent Bajo el Cielo Glamping voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Bajo el Cielo Glamping inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Bajo el Cielo Glamping uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.

Biedt Bajo el Cielo Glamping een shuttle naar het vliegveld?

Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 08.00 uur en 19.00 uur. Er geldt een toeslag van COP 280000 per voertuig.

Waar staat Bajo el Cielo Glamping?

Deze camping ligt in de bergen, op 16 km van Laguna Guatavita en op 32 km afstand van Parque Jaime Duque en Represa del Sisga. Ook Parque Natural La Montaña del Oso en Castillo Marroquín liggen op 40 km afstand.

Beoordelingen over Bajo el Cielo Glamping

Beoordelingen

8,6

Uitstekend

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

8,8/10

Netheid

8,0/10

Personeel en service

7,4/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

6/10

El tema sanitario, no es comodo, el personal es muh amable, pero creo que es muy costoso para una simple carpa en una montaña. No se recomienda llevar niños, dado el frio extremo que hace en las noches y no poseen calefaccion, en el dia el calor es muy fuerte dado que es una carpa y no cuenta con aire acondicionado lo que te obliga a salir de ella. En resumen aun les falta un poco para poder brindar una estancia comoda y que justifique el valor por noche.
1 nacht verbleven in januari 2021

10/10

2 nachten verbleven in januari 2020

8/10

1 nacht verbleven in december 2019

10/10

El lugar es perfecto para descansar. Tienen un servicio excelente. Sin duda volvería.
1 nacht verbleven in december 2019