Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Port-Fréjus, LE PALADIEN, 2-room air-conditioned apartment, terrace & parking space
Dit appartement bevindt zich aan het strand en biedt onder andere een keuken en een terras
Fotogalerie voor Port-Fréjus, LE PALADIEN, 2-room air-conditioned apartment, terrace & parking space





Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 4 35 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Appartement Fréjus Bord de mer Avec Grand Garage Privé - Locations Saisonnières
Appartement Fréjus Bord de mer Avec Grand Garage Privé - Locations Saisonnières
- Keuken
- Wasmachine
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Microgolfoven
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Port fréjus Appartement 2 Pièces Climatisé Avec Terrasse
Port-fréjus Appartement 2 Pièces Climatisé Avec Terrasse Fréjus
Over deze buurt

Fréjus, Var
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Port-Fréjus, LE PALADIEN, 2-room air-conditioned apartment, terrace & parking space
Beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
38 externe beoordelingen